więcej nt “Bale Elfów” – Wiosna /Lato /Jesień /Zima

Małe spotkania w domach, Święto Miłości do Ziemi – “Bal Elfów”

W czasie przesileń – Wiosna / Lato / Jesień / Zima

Nazwa “Bal Elfów” nie musi sugerować tańców w okresach świątecznych, gdy jest nastawienie na wewnętrzne wyciszenie. One są mile widziane ale może bardziej w okresie lata i jesieni (Bale Lato i Jesień). To krótka nazwa Święta Miłości do Ziemi. Wyraża RADOŚĆ naszych serc – wręcz zachwyt nad pięknem Ziemi i Wdzięczność za wszystko co nam daje. To czas pamięci o niej. Zwrócenia ku niej swych Serc. Najlepszy do tego czas jest …zawsze, a poza tym w okresie najmocniejszych doznań energetycznych czyli podczas przesileń. Dwa razy w roku wypada to na czas świąt. Nie musimy tańczyć ale okazać miłość, wdzięczność i szacunek Ziemi – zawsze możemy.

Może warto wdrożyć w nawyk podobne podejście? Póki ta Ziemia trwa. Dzieci kochane, którym okazuje się miłość inaczej rosną, chowają się zdrowiej niż te, od których się tylko wymaga i obok których przechodzi się obojętnie…

Rodzice też chcieliby być doceniani i szanowani przez swoje dzieci… Woda, do której człowiek zwraca się pięknymi słowami – pięknieje… Ziemia ma w sobie dużo wody (człowiek ok 70%-90%) więc mówmy do wody w Ziemi, kochajmy ją…pod nazwą Ziemia. Kochajmy siebie i innych a woda która jest w nas wszystkich przetransformuje nas – odbijemy sie w niej niczym w pieknym lustrze – widząc coraz większe piękno w sobie i otaczającym nas świecie

(polecam lekturę pana Masaru Emoto – to naukowy pisarz, zajmujący się zagadnieniami struktury wody. Twierdzi, że ludzkie emocje mają ogromny wpływ na wodę. Mają to potwierdzać sfotografowane pod mikroskopem kryształy wody. Jest autorem m.in. Woda – obraz energii życia, Tajemnice wody, Uzdrawiająca siła wody) (…)

Obecnie prowadzi badania wody znajdującej się w ludzkim ciele, wody w środowisku człowieka, wody na powierzchni Ziemi.

Przebieg Balu Elfów:

Spotkanie o dowolnej porze ale najlepiej  w ciągu dnia w dniu przesilenia w przeddzień przesilenia po zachodzie słońca.

Wszyscy w grupie (albo i na większym obszarze, w wielu grupach jednocześnie, o umówionej godzinie) łączą się na poziomie Serc i Umysłów i warto zrobić uzdrawiający rytuał w stylu Hooponopono (poniżej propozycja ale słowa mogą być inne, własne, byle od serca):

W Hooponopono chodzi o to aby były 4 etapy:

Przeprosiny

Wybaczenie

Okazanie miłości

I wdzięczności czyli podziękowanie za uzdrowienie

Dokładniej:

Chodzi o uzdrowienie relacji pomiędzy:

– Uczestnikami spotkania w danym miejscu, (spotykającego się grona)

– wszystkimi Uczestnikami spotkań w tej Intencji, gdziekolwiek są, (chociaż nie wiemy kto i gdzie jest)

– Uczestnikami a miejscami, w których te spotkania się odbywają

– Uczestnikami a obecnymi i dawnymi mieszkańcami tych miejsc

– i jeszcze pomiędzy Uczestnikami a Siłami Natury, Istotami Natury.

Przeproszenie z wyrządzone krzywdy – kiedykolwiek – myślą, słowem, czynem i zaniechaniem działań

Wybaczenie krzywd doznanych – czy były wykonane świadomie czy nie, również bez względu na to czy były to myśli, słowa, czyny czy zaniechanie działań (np. ktoś przeszedł obojętnie wobec potrzebującego pomocy…czy nie zareagował gdy ktoś niszczył przyrodę… czy wyśmiewanie obecności innych Istnień….itp)

Wysłanie Miłości do drugiej strony, z którą uzdrawiane są relacje – odczucie jedności, braterstwa.

Podziękowanie za to obopólne uzdrowienie, dla dobra wszystkich.

W różnych konfiguracjach życiowych spotykaliśmy się i spotykamy ze sobą, nawet nie znając się osobiście tylko korzystając ze swoich usług czy to przez telefon czy Internet, czy pośredników.

W różnych miejscach miały miejsce mniej lub bardziej trudne zdarzenia – pamięć tych miejsc, nasza pamięć komórkowa mają do tego punkt odniesienia.

Będzie Wszystkim o wiele lepiej kiedy będziemy takie pojednanie robić gdziekolwiek się udamy i z kimkolwiek będziemy mieli się spotkać.

Okazywanie wdzięczności sobie, Ziemi, Naturze obudzi w nas potrzebę troski o Nasz DOM

i nasze wspólne Dobro. Ziemia zakwitnie, zmieni się Jej energetyka z korzyścią dla Wszystkich. Potraktujmy Ja jak żywy organizm!

Odsłuchanie (na siedząco lub leżąco) Pieśni Dev (tekst i wersja dźwiękowa do pobrania Na https://www.veni-loveandlight.com/zadbaj-o-ziemie/)

Dobrze jest wyciszyć się przed, nie rozmawiać w trakcie słuchania i odczuć energetyczne doznania podczas i przez ok. 3-5 minut od zakończenia śpiewu.

Można porozmawiać o odczuciach. Potrafią być bardzo mocne i niezwykle piękne.

Odczytanie:

INWOKACJI (z tej samej strony)

Podpowiedzi od Istot Natury

Mile widziana krótka medytacja z zapytaniem co możemy dla Matki Ziemi zrobić dobrego, jak o nią zadbać w zakresie własnych możliwości oraz wysłać Jej i innym Jej Mieszkańcom Miłość i Podziękowanie za koegzystencję.

Potem poczęstunek lub miłe rozmowy – jeżeli jest świąteczny czas to bez hucznych zabaw jeżeli nie ma – to miło urządzić bal przebierańców i wybawić się, bo tego potrzebują nasze Wewnętrzne Dzieci .

To czas jedności, przyjmowania współodpowiedzialności za losy Ziemi a tym samym nas wszystkich.

Zapraszamy! Podzielcie się potem proszę wrażeniami, informacjami co możemy zrobić dla Matki Ziemi – piszcie na veni123balelfow@op.pl

 

Leave a Reply