Droga Do Gwiazd – kurs cudów

 

 

KURSY:

Droga Do Gwiazd i Szkoła Mistrzów

Droga Do Gwiazd

14.06.2014   Białystok 

10:40 -18:30

 

To kurs rozwoju duchowego czyli odkrywania głębi siebie, podnoszenia swojej świadomości – kim jesteśmy jako ludzie, co mamy do zrobienia na Ziemi, jakie mamy osobiste lekcje życiowe do uzdrowienia i jak tego najlepiej dokonać.

 

DDG to:

 

– odkrywanie uniwersalnych praw, swoich predyspozycji, nie uświadamianych talentów i Boskiego Pierwiastka w sobie, by jak najlepiej z nich korzystać i żyć szczęśliwie, w miłości, harmonii i pokoju. Kurs

 

–  poszerzanie percepcji, uwalnianie od starych wzorców, uzdrawianie na najgłębszych poziomach, wszechstronny  rozwój, uaktywnianie  pełnego potencjału osobistego, by po spirali piąć się w górę, ku Światłu, ku niebiańskim, bezkresnym możliwościom..

 

– wzmacnianie energetyczne, otwieranie nowych kanałów na zwiększający się przepływ Energii Życiowej niosącej ze sobą zdrowie, miłość, dobrobyt i  wszelkie spełnienie.

 

– doskonałe przygotowanie do Odżywiania Praną, Światłem

 

– pogłębianie kontaktu z Wyższą Jaźnią i Przewodnikami Duchowymi, kierowanie się Głosem Intuicji, by bez względu na zewnętrzne sytuacje, okoliczności życiowe iść radośnie przed siebie mając udane relacje z innymi, spokojny byt  i coraz szersze perspektywy.

 

Droga Do Gwiazd to kurs złożony z 15 tematów ujętych w czasie:

a)      15tu spotkań po ok.3 godzinny (18:30 – ok21:00 lub

b)      5ciu spotkań całodniowych (3 tematy w czasie 1go spotkania).

 

(14.06 w Białymstoku będzie wersja b tego kursu)

 

Każdy temat to wykład, medytacja tematyczna i ćwiczenia pozwalające zgłębić i zastosować instrukcję „obsługi człowieka” – lekko, łatwo i przyjemnie. W czasie Medytacji dokonują się zapisy (na poziomie komórkowym) ułatwiające porzucenie ograniczających przekonań oraz przywiązań, odplątywanie sznurów, wyjście z labiryntu życiowych spraw. Następuje wzrost poczucia jedności ze wszystkim i ze wszystkimi

 

Można uczestniczyć w jednym temacie z 3, jakie będą miały miejsce w ciągu jednego dnia.

Każdy temat jest niezależny i jest niezwykle transformujący warto jednak być na całym cyklu spotkań.

 

Inwestycja:

Każdy, pojedynczy temat – 55 pln

Jednodniowe spotkanie złożone z 3 tematów – 150 pln przy wpłacie zaliczki a 165  pln

 

 

Szkoła Mistrzów

 (zapowiedz)

 

 

Po ukończeniu wszystkich spotkań Drogi Do Gwiazd otwierają się przed nami kolejne możliwości kontynuowania naszego rozwoju na spotkaniach zwanych Szkołą Mistrzów gdzie następuje zacieśnianie relacji ze Światłem i Istotami Świetlistymi.

 

Na tych spotkaniach poznajemy Język Światła, odczytujemy Jego przesłania dla Ziemi, Jej Mieszkańców. Poznajemy też odpowiedzi Światła na indywidualne pytania Uczestników spotkania związane z codziennym życiem. Spotkania te dają ogromną możliwość pogłębienia kontaktu z Wyższą Jaźnią, rozwoju Wewnętrznego Prowadzenia, Wglądu. Rozwijają w nas – Generator Światła.

 

Spotkania Szkoły Mistrzów trwają ok. 3,5 – 5 godzin i na jednym spotkaniu może być maksymalnie 14 osób.

 

Droga Do Gwiazd i Szkoła Mistrzów są to niezwykle uzdrawiające, transformujące spotkania.

 

 

 

Informacje i zapisy:

veni@op.pl                            tel. sms’owy  794 544 860             www. veni-loveandlight.com

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply