Warsztaty pt. MASKI

    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

06.03.2016

od 16:30 – ok 19:30 (20ta)  WARSZAWA,  

 

TRANSFORMUJĄCE   MASKI   –  

fantastyczny, bardzo przyjemny, radosny, lekki  warsztat odzyskania prawdziwego siebie,

spod skorupy starych, wiekowych zapisów

przykrych doświadczeń, emocji i lęków

 

 Dla kogo?

Dla każdego od 5 – 95 lat, kto nie chce stać w miejscu ani kręcić się w kółko, czy dajmy na to: narzekać na los.

Dla tych, którzy idą do przodu a chcą jeszcze efektywniej iśc ku nowemu i w sposób miły, radosny zmienić coś na jeszcze lepszego w swoim życiu.

Korzyści (niektóre):

– Wspaniale odprężysz się po pracy a przed kolejnym dniem,

– zrzucisz ciężar nagromadzonych trosk, emocji, lęków, zbędnych przekonań, myślokształtów słowem – starych zapisów energetycznych uwięzionych w pamięci komórkowej tworzącej bazę danych dla Twojej Podświadomości, która przyciąga do Ciebie to lub tamto, wedle istniejących zapisów- dlatego oczyść co zbędne.

– przygotujesz grunt pod coraz to lepsze jutro 

– zwiększysz intuicję zamkniętą niczym w skorupce (starych zapisów) – bo nawet jak masz dobrą to może być jeszcze lepsza

– zwiększysz kreatywność tak przydatną w każdej sferze życia

– przyspieszysz kreację swoich marzeń (!)

– pośmiejesz się w miłej atmosferze co wpływa na poprawę zdrowia, samopoczucia i harmonizajcę prawej i lewej półkuli mózgowej : )

 

udział: 150 pln, przy dwóch osobach zniżka 25 zl/os 

Generalnie jest to uwalnianie od energetycznego balastu, nagromadzonych przez lata złości, żalów, poczucia winy, zazdrości, zawiści, przyczyn chorób, niepowodzeń, lęków, nabranego na siebie ciężaru spraw i odpowiedzialności nie tylko za siebie ale i za innych, traum, etc.

 

Ten energetyczny balast gromadzi się od naszego poczęcia z tego życia i z poprzednich Zapycha kanały energetyczne i Kosmiczna Energia coraz gorzej płynie a to znaczy, że i zdrowie podupada, i finanse, i miłość. Spada moc wpływania na rzeczywistość, kreowania jej wg swoich marzeń. Warto odblokowywać regularnie przepływ energii. Poprawia się wówczas zdrowie, samopoczucie, kreatywność, wygląd twarzy, przyciąganie tego, co dla nas korzystne, relacje, moc afirmacji.

 

Warsztat MASKI to doskonałe przygotowanie dla osób planujących kiedyś przejść na odżywianie praną ( czy włączyć DP do swego życia jako coś wspierającego od czasu do czasu) ale nie tylko, bo po prostu dla tych, którzy chcą żyć lepiej i szczęśliwiej.

 

Na zajęcia przychodzimy z ręcznikiem, w luźnych ubraniach np. z T -shirtem czy dresem. Najlepiej bez makijażu . Dobrze jest też mieć kocyk i karimatę (będą medytacje i podczas maski będą przydatne. Będzie masaż twarzy – receptorów połączonych z całym ciałem, wszystkimi organami wewnętrznymi. Jest to ważne, powiem dlaczego ale przede wszystkim miłe i odprężające. Potem będzie nakładana maska z gipsu, której zadaniem będzie przyjąć stare zapisy energetyczne, blokujące sukcesy, zdrowie etc. Na zakończenie będzie omawianie tego, co się uzdrowiło min poprzez analizę masek.. Oczywiście będą specjalne medytacje, instrukcje do Podświadomości, itd.

 

Ważne: Nie trzeba głośno mówić o tym, co będzie uzdrawiane! Co jest istotne przy np. traumach (gwałty, molestowania seksualne, wypadki, napady i inne przykre sprawy, których zapis dokonał się w pamięci komórkowej i uniemożliwia lub utrudnia dobre relacje z innymi ludźmi czy płcią przeciwną, często ułożenie sobie życia rodzinnego). Teraz ten zapis ma szansę „odpuścić”!

 

UWAGA: TRZEBA ZGŁOSIĆ CHĘĆ UDZIAŁU Z UWAGI NA POTRZEBNE MATERIAŁY (nawet dzwoniąc w dniu kursu z zapytaniem o miejsca)

 

Veni, www. veni-loveandlight.com , veni45@op.pl, sms’em 794 544 860

 

 

Zapraszam serdecznie. Zrzucanie “masek” to niezapomniany czas.

maska Maga