Relacje uczestników

Wypowiedzi uczestników kursów Diety Pranicznej u Veni

(podane w trakcie kursu lub po kursie):

 

Hej 🙂
Było SUPER !!!!! Efekty “zabawy” 🙂 są natychmiastowe i spektakularne. Choć dużo pracy przede mną, już odliczam dni do następnego spotkania.
ps
jest 10, już dawno minęła pora śniadania, a ja wcale nie odczuwam głodu 🙂

pozdrawiam cieplutko 🙂
Aneta

Kurs był cudowny, bardzo mocno transformujący. Już doświadczyłam bardzo wiele pozytywnych zmian. Uwolniłam się w łagodny sposób od jedzenia wielu rzeczy. Jem coraz mniejsze porcje, coraz mniej produktów i przygotowuję się do inicjacji pranicznej czując się coraz pewniej, myśląc o niej.

Odpuściło wiele destrukcyjnych wzorców i przekonań. Kurs polecam wszystkim otwartym na tę wiedzę.”

 *

„ Kurs był super! Po każdym weekendzie znajduję się w wysokich wibracjach i kocham cały wszechświat, mam siłę do rozwiązywania wszystkich spraw ze swoją rodziną. Uświadomiłam sobie jak bardzo są mi bliskie ich dusze w tym wcieleniu i co mamy do „przerobienia” ze sobą w tym wcieleniu. To, czego dowiedziałam się będzie promieniować do końca życia.

Kurs jeszcze trwa a ja już jem mniej i bardziej świadomie.

Na kursy Veni chodziłabym codziennie.

Zachwycona, z miłością, K”

 *

 “Przed kursem jadłem właściwie wszystko a teraz jakieś ciastko, czekoladę, pierogi ruskie.  Od momentu zaczęcia kursu zmieniło się w moim życiu bardzo dużo. Oczyściło się mnóstwo wzorców, emocji. Mam teraz dużo więcej siły do załatwiania różnych spraw. Wziąłem się za sprzątanie domu i działki czego przez parę lat nie mogłem zrobić.

Kurs polecam jak najbardziej, bo prowadząca jest PROFESJONALISTKĄ.

Co do inicjacji osobiście wybrałbym w samotności, bo tak lubię ale myślę, że dla wielu osób inicjacja z fizyczną obecnością Veni byłaby korzystna.

Kurs był super. Oby więcej takich prowadzących. Na pewno moje życie od poznania Veni bardzo się zmieniło. Niejedzenie jest „efektem ubocznym”, bo najważniejsze w tej drodze były zmiany  i uzdaowianie życia.

Z wyrazami wdzięczności i uznania, D : ) „

 

*

„ Kurs podoba mi się i jest przydatny. Przed kursem byłem na diecie wegańskiej i na razie nie zmieniłem jej ale zmieniła się moja wiedza, wzrosła świadomość wzorców, przekonań, zacząłem się od nich uwalniać. Dopiero zaczynam myśleć o Inicjacji a przed kursem nie myślałem wcale.

Na kursie usłyszałem odpowiedzi na pytania, które do tej pory były dla mnie niewyjaśnione.

Dziękuję : )”

 *

„ Kurs podoba mi się bardzo, dużo informacji, technik do pracy z przekonaniami. Zmieniłam podejście do jedzenia. Odstawiłam chleb, jem mniej, bardziej świadomie. Ponieważ dostałam dużo technik do pracy, łatwiej mi teraz pracować nad sobą w domu. Cudowne są medytacje, programowania.

Kurs zmienia spojrzenie na życie i na tak zwane „problemy życiowe”. Chętnie skorzystam jeszcze z podobnych kursów ponieważ przebywanie na nich podtrzymuje moją chęć przejścia na pranę, utwierdza mnie w przekonaniu, że to dobry wybór, pomaga trzymać się tej ścieżki.”

 *

„ Jestem z kursu zadowolona. Był dla mnie bardzo przydatny, Zaczęłam kurs jako wegetarianka a przez ostatnie pół roku jestem weganką. Uświadomiłam sobie wiele ważnych rzeczy. Wiedza nie była dla mnie nowa ale zaczęłam ją wprowadzać w życie, na stałe, zmieniając stare wzorce. Polecam kurs znajomym, którzy są tym tematem zainteresowani aczkolwiek mam przekonanie, że jest to decyzja bardzo osobista.

Myślę, że po przejściu inicjacji przyda się spotkanie na kursie u Veni, dla podtrzymania.

Dziękuję serdecznie za tą wspaniałą możliwość i liczę na dalsze kontakty.

Z Miłością ) ”

 *

 “W przyszłości będę z kursów jeszcze korzystać. wiele pouzdrawiałam. wiele fałszywych przekonań odeszło.”

*

“Kurs był ciekawy i świetnie prowadzony”

*

Kurs był dla mnie pomocny, świetnie prowadzony. Dowiedziałam się nowych i interesujących rzeczy.  Odpowiada mi tempo prac. Odnoszę wrażenie, że więcej wyniosłam niż wniosłam. Dziękuję.”

*

” Bardzo dziękuję za wspaniałe spotkania, piękne energie”

*

“Bardzo dziękuję Veni za wspaniałe warsztaty. Cudowne transformacje i pracę z Energiami. MOcniejsze zakotwiczanie się w rzeczywistości a jednocześnie zdystansowanie. Polecam, T.I.”

*

Kochana Veni. Bardzo dziękuję za cudowną atmosferę, inspirujące wyjaśnienia trudnych tematów przekazywanych w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, przepełnionych miłością i zrozumieniem. Dziękuję za uśmiech osładzający trudy oczyszczania, dziękuję za wsparcie. D ”

*

Ten kurs był dla mnie nowym, ale bardzo pozytywnym doświadczeniem, poznaniem świata duchowego i praw nim rządzących. MOja przygoda ze światem duchowym dopiero się zaczęła i wciąż jest to dla mnie coś nowego dlatego uczestnictwo w tym kursie otworzyło przede mną nowe możliwości.