OPEN DOOR

Wychodząc naprzeciw  osobom potrzebującym rozmów, przypomnienia pewnych zjawisk, wsparcia, wprowadziłam bezpłatne spotkania w ramach OPEN DOOR. Są one przeznaczone dla absolwentów  kursów Diety Pranicznej /Odżywiania Praną, którzy mają potrzebę porozmawiania na temat swoich przygotowań do Indywidualnych Inicjacji czy podzielenia się wrażeniami „po” lub wyjaśnienia czegoś po latach przejścia swojej Inicjacji i radzenia sobie w życiu. Spotkanie odbędzie się nawet dla jednej osoby.

Spotkania takie będą możliwe osobiście w Warszawie, Kielcach, Gorzowie i Bielsku Białej oraz przez skype’a.

Jeśli chodzi o Warszawę to będą to z reguły stałe terminy we wtorki, co dwa tygodnie,

11:00-12:00,  przy ul. Ratuszowej.

W Kielcach, Gorzowie  i  w Bielsku Białej – przy okazji kolejnych kursów DP czy innych spotkań.

Przez skype’a – w jeden czwartek miesiąca (na razie), między g.21:00-22:00.

Wiele osób, które przeszły na Dietę Praniczną czuje się doskonale i z zachwytem odkrywa nowe możliwości jednak są osoby, którym bardzo silne nawyki z czasów tradycyjnego jedzenia  i wynagradzania sobie trudów życia dobrym jedzeniem czy chociażby słodyczami utrudniają cieszenie się tą nową możliwością mimo braku uczucia głodu. Pojawiają się też sytuacje braku  zrozumienia w środowisku w którym się żyje i pracuje, stąd jest wiele pytań. Prana uwalnia również  stare zapisy dotyczące lęków, fobii, emocji, nie każdy pamięta jak sobie z tym radzić  mimo, iż kurs do tego przygotował. Nie jestem w stanie odpowiadać każdemu indywidualnie ani na @, ani sms’em ani przez telefon (potrafi ich być kilkadziesiąt w ciągu dnia). Stąd pomysł tych spotkań. Nie mogą być dłuższe ponieważ mam wiele innych zajęć. Czas pokaże czy warto zwiększyć  ilość tych spotkań czy wystarczy ich tyle, a może nawet mniej.

W razie potrzeby przepracowania uwalniających się kolejnych wzorów, nawyków polecam uczestnictwo w Seminariach Światła TOP (i mini TOP) – Treningi Odżywiania Praną. To kursy wspierające dla osób stosujących DP.  Zbiorowa świadomość osób myślących podobnie (Jedzących Inaczej) bardzo pomaga w radzeniu sobie później, przez jakiś czas, w środowisku osób naciskających na konieczność odżywiania tradycyjnego (…).  Szereg medytacji, ćwiczeń i wciąż nowych odkryć wynikających z rosnącego doświadczenia w tej dziedzinie, pozwolą przywrócić wiarę i entuzjazm do tego stylu życia oraz naładować energią osobisty “akumulator” . W grupie zawsze większa siła! Samemu – można się szybko zniechęcić pod naporem ludzi myślących inaczej i zaniepokojonych. Terminy będą podawane na stronie.

Gdyby ktoś jednak potrzebował indywidualnej sesji, to dla absolwentów DP są zniżki.

Na pytania dotyczące OP odpowiadam obecnie tylko w terminie Open Door z uwagi na szereg innych zajęć dlatego też proszę nie pisać do mnie w pozostałe dni smsów i @ z zapytaniami wymagającymi długich wyjaśnień ponieważ mogą pozostać długo bez odpowiedzi. Z góry Dziękuję Kochani 🙂

 

zgłoszenia sms’em: 794 544 860