Dieta Praniczna lub Jedzenie Inaczej

Sienkiewicz, NR 06.2015.mini

Zdjęcie z prawej strony przedstawia obecną młodzież (w przebraniach) i…dawną młodzież (jestem w białej sukience) – między nami jest – 35 lat różnicy wieku. Co prawda jest to “tylko” ale jednak. Od ponad 11 lat stosuję….(cd czytaj pod ramką)

 

warsztaty dobrego wyglądu i przedłużonej młodości - dla kobiet

Po wakacjach ruszają warsztaty dla kobiet – zatrzymanie młodości lub jej odzyskanie 🙂 – obejmie on Ciało, Umysł i Ducha. Wiele lat temu, zanim zasmakowałam w odżywianiu praną, prowadziłam bardzo skuteczne kursy odchudzania bez konieczności wyrzekania się ulubionych potraw – panie pięknie szczuplały mimo, iż nadal jadły ulubione torty i słodycze, mimo zdziwienia ze strony otoczenia. Tutaj tez nie ma obawy, nie będzie konieczności wyrzeczeń na rzecz wyglądu – są różne, alternatywne opcje (nie zamierzam ograniczać się tylko do prowadzenia kursów na temat prany, skoro mogę zaoferować coś jeszcze :).

Panie zainteresowane tematem mogą już sygnalizować chęć udziału natomiast  szczegóły po urlopach 🙂 

Wystarczy wysłać sms’a lub @ z informacją: jestem zainteresowana warsztatami “Alchemii Młodości” 

veni45@op.pl     lub   tel   794 544 860

 

Od ponad 11 lat stosuję Dietę Praniczną (Odżywianie Duchowym Światłem – żeby nie mylić ze światłem lamp czy dziennym ) aczkolwiek nie zrezygnowałam z możliwości smakowania tradycyjnych potraw czy biesiadowania z przyjaciółmi i rodziną. Nie muszę jednak jeść każdego dnia.

Nie jest więc prawdą, że tylko jedzenie materialne, spożywane regularnie, w wykazanych dziennych ilościach (kaloriach) stanowi źródło niezbędnych substancji odżywczych zapewniających zdrowie i muskulaturę… Możemy to pozyskiwać bezpośrednio z Otoczenia jednakże, do tego trzeba przygotować i Podświadomość i Umysł. Zmienić swoje “oprogramowanie”. Bez tego wstrzymanie się od jedzenia tradycyjnego nie jest wskazane. Całkowite Odżywianie Praną nie jest ludziom potrzebne na obecnym etapie ale częściowe – jak najbardziej przydatne.

Przy okazji dodam, iż przez ostatnie kilkanaście lat wiodłam bardzo aktywny tryb życia, pracując intensywnie umysłowo i fizycznie, przemieszczając się non stop i śpiąc średnio po 2-3 godziny na dobę a bardzo często wcale przez 2-3 dni z rzędu, i tak co jakiś czas – oczywiście tego nie polecam chcę tylko przekazać, z tego doświadczenia, że mimo niewielkiego kontaktu z jedzeniem materialnym nie jest się osłabionym czy niezdolnym do wytężonej aktywności. Nie ma też czegoś takiego jak “przeziębienie”.

Mam natomiast bardzo silną wiarę, że odżywia mnie Duchowe Światło ze Źródła Miłości – Boskie Światło.

Dlatego zachęcam do uczestnictwa w kursach Jedzenia Inaczej  czy później już w bardziej zaawansowanych spotkaniach Diety Pranicznej  na których można poznać lepiej siebie i swoje możliwości, rozwinąć swoją moc, poznać ciekawe  i szybkie metody przyspieszonego radzenia sobie z emocjami, lękiem, stresem i wyzwaniami życia, poprawić jakość  życia w sferze relacji, finansów, samopoczucia i wyglądu, asertywności, kreatywności, radości, zwiększonej Intuicji.

 

  Zachęcam do stosowania Diety Pranicznej czy choćby  Jedzenia Inaczej – po prostu mniej ale z właściwym nastawieniem.

Potraktuj  Życie  Jak  Przygodę !

V na piłce, min 450