Dieta Praniczna i.d.

Informacje dodatkowe dotyczące kursów Diety Pranicznej podstawowego stopnia, upoważniające do korzystania z Seminariów Światła TOP (kursów wyższego stopnia) w zniżkowej cenie:

kurs DP  w Warszawie 4-5 czerwca 2016   (częśc 1 z 3) oraz

kurs DP w Kielcach 18-19 czerwca 2016  (część 1 z 3)

 

*) Kurs DP 1-3 (tak warszawski jak i kielecki) obejmuje 3 spotkania  weekendowe (dwudniowe),

*) każde spotkanie jest w tej samej, podanej poniżej cenie  (ceny różnią się w zależności od lokalizacji i kosztów organizacji).

*) wpłata bezzwrotnej zaliczki (150 zł) na 14 dni przed danym spotkaniem daje upoważnienie do niższej ceny

i dotyczy to nie tylko 1-go spotkania ale i kolejnych dwóch (cena ze zniżką: Warszawa – 750 zl, Kielce 595 zł). Bez zaliczki w tym terminie ceny są trochę wyższe (Warszawa 795,- a Kielce 650,-)

*) częstotliwość spotkań ustalamy zawsze na pierwszych zajęciach, z całą grupą, aby każdy mógł dostosować ten wybór do swoich potrzeb dotyczących tempa pracy nad sobą, czasu jakim dysponuje i możliwości finansowych w danym czasie

*) zajęcia są z reguły w godzinach od 11-19 w sobotę i od 10-18 w niedzielę aby osoby przyjeżdżające z daleka mogły swobodnie dojechać.

*) kto nie może być na części 2 lub 3 w miejscu w którym zaczął kurs może kontynuować DP w drugim mieście w jakim jest akurat dana część kursu. Płaci wówczas cenę jaka obowiązuje w danym miejscu.

*) kto już był na kursie DP 1-3 może powtórzyć sobie dowolną część w cenie 150 zł/dzień lub 250 zł/2 dni

*) bywa, ze w sobotę lub niedzielę jest jeszcze dodatkowe spotkanie dla osób z zewnątrz – Medytacja. Uczestnicy kursu mogą zostać na niej, jeśli dysponują czasem, bez dodatkowych opłat.

*) uczestnicy kursu w Warszawie sami szukają sobie noclegu (zajęcia odbędą się przy ul  Gwiaździstej, na Żoliborzu)

*) uczestnicy spotkań w Kielcach mogą nocować w hotelu gdzie odbędzie się kurs wystarczy zgłosić na veni45@op.pl zapotrzebowanie na nocleg 90 zł/pokój jednoosobowy bez śniadania lub 50zł/os w dwuosobowym jeśli znajdzie się inna osoba chętna do dzielenia pokoju. Można w emailu dopisać taką informację.

*) uczestnicy spotkań w Kielcach mogą wziąć ze soba strój kąpielowy gdyż w hotelu jest SPA (sauny, jaccuzi, basen, grota solna). Hotel usytuowany jest w lesie nad zalewem.

*) dojazd na kurs do hotelu usytuowanego na obrzeżach Kielc – podmiejskim autobusem sprzed dworca PKP i PKS.

*) adresy kursów (w Warszawie i Kielcach) będą podane osobom zapisanym ( z zaliczką) gdyż ilość miejsc jest ograniczona rozmiarami sal wykładowych.

*) zapisy: można napisać emaila – na veni45@op.pl   lub sms’a: na 794 544 860

*) konto podane jest w zakładce:  STRONA  GŁÓWNA – nr konta

 

 

Pozdrawiam serdecznie, Veni