Sesje Indywidualne

Witam serdecznie, 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na sesjach i kursach korzystam m.in. z autorskich metod, sprawdzonych też na setkach osób (przez ok 20 lat) a wypracowanych samodzielnie na podstawie własnych i rodzinnych potrzeb życiowych przez czas o wiele dłuższy niż wskazany.  Dają  rewelacyjne efekty jeśli ktoś naprawdę tego chce  i pozwoli sobie na pozytywne zmiany. Od 21 lat prowadzę gabinet terapii naturalnych (jako działalność gospodarczą), do czego doszły szkolenia rozwoju osobistego a potem kursy Diety Pranicznej – przejścia na odżywianie praniczne , bretharianizm, inedię, odżywianie światłem – jak kto woli (12 lat doświadczenia).

Generalnie Sesje Indywidualne są dla trzech grup:

*   Tych, którzy mają jakiś problem, (praca, relacje, emocje, depresja, bezsilność, lęki…)
** Tych, którzy problemu nie mają ale chcą pójść dalej w swoim rozwoju osobistym, odkryć kolejne predyspozycje, talenty, możliwości, mieć jeszcze lepszy wgląd, Intuicję,…

*** Jako indywidualny kurs: Odżywiania Praną  / DP,  Oczyszczających Masek lub Kurs  Obfitości 

Zapisy trwają z 3-4 tygodniowym wyprzedzeniem chociaż może się zdarzyć wolny termin.

Miejsca spotkań i terminy

Miejsca dostępne osobiście: Warszawa, Kielce, Gorzów, Bielsko Biała

możliwa jest również sesja przez skypa’a.

Jeśli chodzi o Warszawę sesje odbywają się przy ul. Ratuszowej

W innych miastach – w weekendy lub dni sąsiadujące (piątek, poniedziałek) gdy jest jakiś kurs.

Po ustaleniu terminu a przed spotkaniem osoba zainteresowana wpłaca 100 zł na wskazane konto, celem rezerwacji miejsca.  Wpłacona kwota jest bezzwrotna gdyby ktoś zrezygnował z sesji.

(konto podam)

tytul

Zapisy najlepiej sms’em pod numerem tel 794 544 860  lub emailem na: veni45@op.pl 

Zdarza się, że nie mam dostępu do internetu przez 2-3 dni – jestem poza zasięgiem telefonii komórkowej – mam ważne spotkanie czy odosobnienie więc proszę o cierpliwość, wyrozumiałość w oczekiwaniu na odpowiedź.

Wielu osobom pomaga jedna sesja (na jeden temat lub kilka) ale gdyby była potrzeba kontynuowania spotkań, wówczas możliwe są zniżki.

CENY sesji:

* do godziny – 250

* powyżej godziny max do 1,5 godziny – 350

specjalne sesje transformacyjne:

* Nawiązanie Współpracy z Podświadomością i wskazówki do samodzielnej pracy nad sobą – 550 zł

* Harmonizacja Trzech Jaźni – 750 zł

* Kursy indywidualne – Dieta Praniczna (Bretharianizm), Maski, Kalendarz Obfitości (ceny zmienne, zależne od wielu czynników, do ustalenia indywidualnie)

 

ZNIŻKI dla absolwentów kursów Diety Pranicznej 

do godziny – 150 zł

do 1,5 godziny – 250 zł

Harmonizacja Trzech Jaźni – 550 zł

 

 

WAŻNE

W ramach sesji, pomagam osobie uwolnić się od blokad stojących na drodze do osiągnięcia harmonii, spokoju i tego co dla danej osoby jest najlepsze i najważniejsze. Na co nie mam wpływu – na nastawienie danej osoby i to czy chce naprawdę pozytywnej zmiany w swoim życiu. Efekty zależą od wzajemnej współpracy. Najlepiej niczego nie oczekiwać i niczego nie negować podczas tej specyficznej pracy. Można za to być zdumionym efektami tak jak ja jestem i setki, tysiące osób, które już skorzystały z mojej autorskiej metody na przestrzeni kilkunastu lat.

Każdy dorosły człowiek osobiście ponosi odpowiedzialność za swoje życie, nawet jeśli ktoś inny podaje mu czasami pomocną dłoń.

Zapisz się do newslettera
ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ WWW: www.veni-esencjazycia.com