Medytacje

Medytacja jest oczyszczaniem na poziomie duchowym tak jak prysznic z wody na poziomie ciała. 

Wszystkie ciała energetyczne oczyszczają się, harmonizują. Umysł wycisza się, emocje i lęki odchodzą. Ciało-Umysł-Duch współgrają radośnie. Człowiek nabiera wiary we własne siły, pomysły. Ożywia się twórczo.

 

Na Medytacji uzdrawia się bardzo wiele z tej inkarnacji i z poprzednich. Odchodzi balast energetyczny, bolesne zapisy dotyczące przykrych wydarzeń, wzorce przyciągające podobne przykre sytuacje, implanty założone przez obce cywilizacje, klątwy, czary, śluby ubóstwa i celibatu, ograniczające przekonania i wiele innych dysharmonijnych energii. Oczyszcza się Pamięć Komórkowa co jest bardzo istotne dla dalszego i szybszego rozwoju w dobrym kierunku.

Człowiek idzie kolejny Krok Do Przodu, w Nowe Życie, coraz lżej, radośniej i twórczo.
Na Medytacjach uzdrawia się z reguły to, co jest danej osobie potrzebne, często to, o co prosi. Wyższe Ja dobrze wie, co potrzeba ale bywa, że podawany jest temat przewodni Medytacji.
Nie jest on jednak konieczny.

Medytacje te są dodatkowo wspaniałe ponieważ można na nich… spać a uzdrawiające efekty i tak i tak mają miejsce!
Wiele osób ma wspaniałe doznania ale jeśli ktoś ich nie ma to znaczy, że albo nie czas na to (wymaga to dalszego oczyszczania) lub zaoszczędzono mu widoku tego, co było uwalniane (dyby, pasy cnoty, pamięć tortur czy śmierci głodowych…). Efekty są u wszystkich! Jak cebulka Uczestnik zrzuca z siebie kolejne warstwy wielowiekowych złogów odkrywając w sobie coraz to więcej Światła. Warto!

Medytacja trwa do 1,5 godz (gdy na siedząco) lub do 3 godzin gdy uczestnicy mogą wygodnie leżeć. Pozycja leżąca, mimo dłuższego czasu trwania, nie obciąża kręgosłupa i uczestnik nie zmusza się do panowania nad ciałem, które wchodzi dzięki temu w głęboki relaks. Dobrze jest okryć się kocem lub śpiworem gdyż w trakcie uzdrawiania i oczyszczania dysharmonijnych energii może być zimno, mogą pojawić się dreszcze, ale nie zawsze i nie u wszystkich.

Na Medytację warto zapisać się wstępnie wcześniej, aby było wiadomo czy wystarczy miejsca, karimat i koców czy należy zabrać swoje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

Na Medytacji można otrzymać Imię Duchowe. Czasami otrzymują je osoby, które o to nawet nie proszą a te które proszą, jeszcze czekają… Wynika to z faktu, iż takie imię daje kolejne narodziny w tym życiu, w tym świecie, kolejne możliwości, perspektywy, szanse. Pomoc. Można dać (ale nie trzeba) takie imię do astrologa aby wyznaczył portret astrologiczny. Wówczas okazuje się, że po nałożeniu na portret z daty faktycznych narodzin Imię takie wnosi korzystne zmiany w nasze życie. Tam gdzie były kwadratury (utrudnienia) przychodzi wsparcie  a puste domy (np. finansów czy miłości) wypełniają się wreszcie. Takie imię pojawia się zatem gdy jest NAJLEPSZY układ gwiazd, planet i Sił Kosmosu. Nie należy wymuszać daty jego pojawienia się tylko czekać cierpliwie.

Imię to pochodzi od Wyższej Jaźni i pozwala łatwiej i szybciej piąć się po szczeblach rozwoju,
w Drodze Do Światła. Wraz z Imieniem Ziemskim stanowi pełnię – jedno imię (urodzeniowe,
z dokumentu tożsamości) służy sprawom ziemskim a drugie Imię, Duchowe, sprawom Duchowym. Oba pozawalają sprawniej łączyć to, co Duchowe z tym, co Materialne.

 

Osoby chętne mogą napisać na dostępnej na spotkaniu karteczce pytanie np. jak rozwikłać dylemat życiowy, w którym kierunku dalej iść, jaki jest życiowy cel, etc, mogą też poprosić o Imię Duchowe.
Karteczki podpisywane są imieniem i składane przy koszyczku. Odpowiedzi przychodzą w channelingu, przekazane przez Istoty Światła.