Zadbaj o Ziemię!

https://www.veni-loveandlight.com/wp-content/uploads/2013/06/10-Ścieżka-10.mp3        

 

Islandzki sąd zdecydował: drogi nie będzie, bo to może zdenerwować elfy. Wierzy w nie 80 proc. mieszkańców

Elfy, mityczny lud Islandii, po raz kolejny przypomniał o swoim istnieniu. Sąd zdecydował o wstrzymaniu budowy drogi ze stolicy kraju, Rejkjawiku, z Półwyspem Álftanes. Powód? Inwestycja przecinała obszar ich występowania.

Na początku stycznia portal Iceland News Polska doniósł, że w Islandii wyrokiem sądu wstrzymano budowę drogi, która miała połączyć Rejkjawik z Półwyspem Álftanes. Powód? Inwestycja miała być realizowana na obszarze, na którym mogą żyć elfy. Projekt budowy wstrzymano do czasu, gdy elfy rzekomo żyjące na zakwestionowanym obszarze przeprowadzą się. Wyrok jest o tyle kontrowersyjny, że w publicznych przesłuchaniach na temat wpływu budowy na środowisko naturalne, poza ludzkimi – mieszkańcami terenu, ekologami i inwestorami – muszą także wziąć udział przedstawiciele elfiej społeczności.

Hafnarfjordur. Tam, gdzie żyją elfy

Hafnarfjordur to trzecie co do wielkości miasto Islandii, położone na południe od Rejkjawiku, nad Zatoką Faxa. Jednocześnie jest to drugi największy port na wyspie i jedno z największych łowisk ryb. Jednak to nie z tego słynie, bowiem Hafnarfjordur jest jedyną oficjalną stolicą elfów na świecie! Elfy, jako szanowani mieszkańcy miasta, posiadają prawa i przywileje równe innym członkom społeczności. Najważniejszym (ale i budzącym najwięcej emocji) z nich jest prawo weta. Żadna inwestycja nie może zostać zrealizowana bez wcześniejszej konsultacji z elfami. Mieszkańcy Hafnarfjordur wierzą, że gdyby tego zaniechano, mogłoby się to skończyć problemami technicznymi i awariami maszyn. Jeśli jednak przez nieuwagę dojdzie do takiego niewyjaśnionego zdarzenia, należy natychmiast zwrócić się o pomoc do jednego z ludzi obdarzonych zdolnościami porozumiewania się z elfami, by ten złagodził konflikt. Dlatego, by nie drażnić elfów, gdy podczas budowy drogi robotnicy natrafią na tzw. “elf rock”, czyli skałę uważaną za ich mieszkanie – raczej zmienią plany budowy, niż zdecydują się ją wysadzić. W okolicy Hafnarfjordur są też wyznaczone specjalne obszary ochrony elfów, na których nie może powstać żaden budynek.

Nie tylko elfy

Hafnarfjordur położone jest na pochodzącym sprzed 10 tys. lat polu zastygłej magmy. Są tu skały o niesamowitych kształtach, bezdrzewne pustkowia, jaskinie i groty. To wprost wymarzone miejsce do zamieszkania przez tajemnicze istoty, chcące pozostać niewidoczne dla ludzkiego oka. Elfy (isl. Álfur) są największym klanem Huldufolk – Niewidzialnych Ludzi. Tak, zwyczajowo określa się każdą żyjącą na Islandii magiczną istotę. A jest ich niemało! Poza elfami wyspę zamieszkują też m.in. trolle, gnomy i nykury (tajemnicze konie wodne). Żyją one w równoległym świecie rządzącym się własnymi, odmiennymi od ludzkich prawami. Według legend, elfy przywędrowały na Islandię wraz z Wikingami, są więc prastarym ludem, któremu należy się specjalne traktowanie.

Według statystyk z 2006 roku, 26 proc. mieszkańców Islandii niezaprzeczalnie wierzy w obecność elfów, 80 proc. twierdzi, że istnieje prawdopodobieństwo, że istnieją, a ok. proc. mieszkańców Hafnarfjordur deklaruje, że widziało kiedyś elfa.

Elfy ratują Islandię

Kryzys, z którego powoli podnosi się Europa, Islandię dotknął już w 2008 roku, kiedy to bankructwo ogłosiło większość tamtejszych banków. Załamanie gospodarki wymusiło powrót do tradycji – rybołówstwa i przemysłu, ale również – zwrot ku turystyce. Już nie tylko lodowce i gejzery, ale również wizja Islandii jako domu “ukrytych istot”, miały wabić zagranicznych turystów.

W Islandii powstał nie tylko Park Elfów (Park Hellisgerdi w Hafnarfjordur) i sklepy sprzedające elfie pamiątki, ale również Elfia Szkoła (Álfaskólinn), w której zainteresowani mogą pogłębiać wiedzę na temat Niewidzialnych Ludzi. Cieszącą się dużym zainteresowaniem turystów uczelnię założył Magn s Skarphéoinsson, a jej siedzibą jest Rejkiawik. Od 1991 r. uczęszczało do niej już ponad 9 tys. osób. Wydział Turystyki Hafnarfjordur wydaje specjalnie elfie mapy i organizuje wycieczki w poszukiwaniu tych istot. W mieście corocznie odbywa się też Elfi Festiwal, a w restauracja Hansen podaje się specjalne elfie dania, np. zupę z ryb i leśnych grzybów.

 

 

 

 

 

BAL ELFOW obraz,ok   zaprosz na Bal E, 210 z 550   Bal Elfow Wiosna

Szczegóły Balu Elfów – zakładka Harmonogram

https://www.veni-loveandlight.com/harmonogram-spotkan-2/

[spoiler title=”Przebieg Balu Elfów w zaciszu domowym, Wiosna, Lato, Jesień i Zima” open=”0″ style=”2″]

Święto Miłości do Ziemi –     Bal Elfów (Wiosna/Lato/Jesień/Zima)

Wystarczy przeznaczyć na to ok 40 minut a nawet mniej, być w pojedynkę, dwoje lub troje…

Nazwa „Bal Elfów” nie musi sugerować tańców w okresach świątecznych, gdy jest nastawienie na wewnętrzne wyciszenie. One są mile widziane ale może bardziej w okresie lata i jesieni (Bale Lato i Jesień). To krótka nazwa Święta Miłości do Ziemi. Wyraża RADOŚĆ naszych serc – wręcz zachwyt nad pięknem Ziemi i Wdzięczność za wszystko co nam daje. To czas pamięci o niej. Zwrócenia ku niej swych Serc. Najlepszy do tego czas jest …zawsze, a poza tym w okresie najmocniejszych doznań energetycznych czyli podczas przesileń. Dwa razy w roku wypada to na czas świąt. Nie musimy tańczyć ale okazać miłość, wdzięczność i szacunek Ziemi – zawsze możemy.

Może warto wdrożyć w nawyk podobne podejście? Póki ta Ziemia trwa. Dzieci kochane, którym okazuje się miłość inaczej rosną, chowają się zdrowiej niż te, od których się tylko wymaga i obok których przechodzi się obojętnie…

Rodzice też chcieliby być doceniani i szanowani przez swoje dzieci… Woda, do której człowiek zwraca się pięknymi słowami – pięknieje… Ziemia ma w sobie dużo wody (człowiek ok 70%-90%) więc mówmy do wody w Ziemi, kochajmy ją…pod nazwą Ziemia. Kochajmy siebie i innych a woda która jest w nas wszystkich przetransformuje nas – odbijemy sie w niej niczym w pieknym lustrze – widząc coraz większe piękno w sobie i otaczającym nas świecie

(polecam lekturę pana  Masaru Emoto – to naukowy pisarz, zajmujący się zagadnieniami struktury wody. Twierdzi, że ludzkie emocje mają ogromny wpływ na wodę. Mają to potwierdzać sfotografowane pod mikroskopem kryształy wody. Jest autorem m.in. Woda – obraz energii życia, Tajemnice wody, Uzdrawiająca siła wody) (…)
Obecnie prowadzi badania wody znajdującej się w ludzkim ciele, wody w środowisku człowieka, wody na powierzchni Ziemi.

Przebieg Balu Elfów:

Do 17:00 warto już być na miejscu spotkania

 O 17:30 połączmy się wszyscy na poziomie Serc i Umysłów i warto zrobić uzdrawiający rytuał w stylu Hooponopono (poniżej propozycja ale słowa mogą być inne, własne, byle od serca):

W Hooponopono chodzi o to aby były 4 etapy:

Przeprosiny

Wybaczenie

Okazanie miłości

I wdzięczności czyli podziękowanie za uzdrowienie

Dokładniej:

Chodzi o uzdrowienie relacji pomiędzy:

– Uczestnikami spotkania w danym miejscu, (spotykającego się grona)

– wszystkimi Uczestnikami spotkań w tej Intencji, gdziekolwiek są, (chociaż nie wiemy kto i gdzie jest)

– Uczestnikami a miejscami, w których te spotkania się odbywają

– Uczestnikami a obecnymi i dawnymi mieszkańcami tych miejsc

– i jeszcze pomiędzy Uczestnikami a Siłami Natury, Istotami Natury.

 Przeproszenie z wyrządzone krzywdy – kiedykolwiek – myślą, słowem, czynem i zaniechaniem działań

Wybaczenie krzywd doznanych – czy były wykonane świadomie czy nie, również bez względu na to czy były to myśli, słowa, czyny czy zaniechanie działań (np. ktoś przeszedł obojętnie wobec potrzebującego pomocy…czy nie zareagował gdy ktoś niszczył przyrodę… czy wyśmiewanie obecności innych Istnień….itp)

Wysłanie Miłości do drugiej strony, z którą uzdrawiane są relacje – odczucie jedności, braterstwa.

Podziękowanie za to obopólne uzdrowienie, dla dobra wszystkich.

 W różnych konfiguracjach życiowych spotykaliśmy się i spotykamy ze sobą, nawet nie znając się osobiście tylko korzystając ze swoich usług czy to przez telefon czy Internet, czy pośredników.

 W różnych miejscach miały miejsce mniej lub bardziej trudne zdarzenia – pamięć tych miejsc, nasza pamięć komórkowa mają do tego punkt odniesienia.

 Będzie Wszystkim o wiele lepiej kiedy będziemy takie pojednanie robić gdziekolwiek się udamy i z kimkolwiek będziemy mieli się spotkać.

 Okazywanie wdzięczności sobie, Ziemi, Naturze obudzi w nas potrzebę troski o Nasz DOM

i nasze wspólne Dobro. Ziemia zakwitnie, zmieni się Jej energetyka z korzyścią dla Wszystkich. Potraktujmy Ja jak żywy organizm!

 18:00 odsłuchanie (na siedząco lub leżąco) Pieśni Dev (tekst i wersja dźwiękowa do pobrania  Na https://www.veni-loveandlight.com/zadbaj-o-ziemie/    )

Dobrze jest wyciszyć się przed, nie rozmawiać w trakcie słuchania i odczuć energetyczne doznania podczas i przez ok. 3-5 minut od zakończenia śpiewu.

Można porozmawiać o odczucia. Potrafią być bardzo mocne i niezwykle piękne.

 oraz  odczytanie:

INWOKACJI (z tej samej strony) 

Podpowiedzi od Istot Natury

 Mile widziana krótka medytacja z zapytaniem co możemy dla Matki Ziemi zrobić dobrego, jak o nią zadbać w zakresie własnych możliwości oraz wysłać Jej i innym Jej Mieszkańcom Miłość i Podziękowanie za koegzystencję.

 Potem poczęstunek lub miłe rozmowy  z uwagi na świąteczny czas, bez hucznych zabaw.

 To czas jedności, przyjmowania współodpowiedzialności za losy Ziemi a tym samym nas wszystkich.

 Zapraszamy! Podzielcie się potem proszę wrażeniami, informacjami co możemy zrobić dla Matki Ziemi – piszcie na veni123balelfow@op.pl

 

[spoiler title=”Pieśń Dev (tekst – otwrz/zamknij)” open=”0″ style=”2″]

Pieśń    Dev …    

 1.

Przepiękne  Istoty    Istoty  Natury

Niech  płynie  Wam  Miłość  i  Światło  wciąż  z  Góry

Niech  Boska  Energia  Was  Wspiera ,  Oświeca

Ogniska  Miłości  i  Prawdy  roznieca

 

            Niech  Światłość  Wszechświata  naturę  rozwija

            Niech  wiedza  wśród  Ludzi o Was  nie  przemija

            Niech  kontakt  pomiędzy  Ludźmi  oraz  Wami

            Zawsze  będzie  piękny    nigdy  nie ustanie …

 

Ref:

                        Pieśń  Dev  niech  śpiewa  mi  świat

Pieśń  Dev  niech  śpiewa  mi  brat

Pieśń  Dev  niech  śpiewa  mi  tu

Pieśń  Dev  z  fantazji  i  snu                       

 

2.

Wielbione  niech  będą  i  łąki  i  góry

Wielbione  niech  będą  i  niebo  i  chmury

I  burze  z  grzmotami    ulewy  soczyste

I  słońce  tak ważne, że to oczywiste

 

Wielbione  niech  będą  jeziora  i  rzeki

Morza,  oceany  od  zawsze    po  wieki

Wielbione  niech  będą  rośliny,  zwierzęta

Niech  Człek  je  szanuje i wciąż  to  pamięta…

 

 

Ref:

Pieśń  Dev  niech  śpiewa  mi  świat

Pieśń  Dev  niech  śpiewa  mi  brat

Pieśń  Dev  niech  śpiewa  mi  tu

Pieśń  Dev  z  fantazji  i  snu            

 

3.

Istoty  przepiękne  w  naturze  ukryte

Mgłą  rosy  gdy  trzeba,  przed  okiem  spowite

Co  choć  Was  nie  widać,  to jesteście  stale

Działacie  dla  Ludzi  lecz ku  Boskiej  Chwale

 

            Wspierając działania  tych,  co  Was  kochają

I  swoją  Miłością  mgłę z Was  odsłaniają

Gdy  Waszym  wyborem  jest  chęć  ukazania

Gdy ktoś ma coś dla Was i Wy Mu do  dania…

 

Ref:  

 

Pieśń  Dev  niech  śpiewa  mi  świat

Pieśń  Dev  niech  śpiewa  mi  brat

Pieśń  Dev  niech  śpiewa  mi  tu

Pieśń  Dev  z  fantazji  i  snu            

 

 

Tekst oryginalny podyktowany Veni przez Devy i inne Istoty Natury, w Szwajcarii, dn.24.07.2005 o godz.18.27

Chciałyby, aby Ludzie to śpiewali…

[/spoiler] [spoiler title=”Pieśń Dev (nagranie otwórz)” open=”0″ style=”2″]

dew

[/spoiler] [spoiler title=”Inwokacja” open=”0″ style=”2″]

INWOKACJA    WSPÓŁPRACY    LUDZI   Z   SIŁAMI    PRZYRODY (Akademia Paragamas[1])

Błogosławione niech będą Te Ziemie

Błogosławione nań Każde Plemię[2]

Błogosławione Istoty Natury

Co poprzez rzeki, lasy, łąki, góry

Wiodą swe ścieżki teren ożywiając

I możliwości roślinom dając,

By w pełnej krasie kwitły, dojrzewały

I tym żywiły arsenał żyć[3] cały…

Błogosławione niech będą Żywioły –

Siły Natury oraz Matka Ziemia,

Błogosławiony Świat Istnień cały

Z Duchem Wulkanu[4], który tyle zmienia

Nadając tętno tej części Kosmosu.

Ta Ziemi woła – On Jej daje Głosu

I niczym czakra uwalnia blokady

Gdy Ziemia w ciszy nie daje już rady,

Dlatego jeśli wsłuchamy się szczerze

W potrzeby Ziemi[5] – Ona sił nabierze

I czakry ciche i uspokojone

Skierują Moc swą na Człowieka stronę

Podnosząc jego potencjał niemały.

Nie dopuść aby czakry owe grzmiały

Zirytowane karną Człowieka postawą,

Nie dopuść aby kipiały lawą

W wyniku pełnej, ludzkiej bezmyślności.

Pokieruj Światła wiązkę i Miłości,                   

[-]                                                 chwila skupienia i z Serca prawdziwe słowa, intencja:   WYSYŁAM

Przeproś za czyny człeka dokonane,

[-]                                                 chwila skupienia i z Serca prawdziwe słowa, intencja: PRZEPRASZAM

Za więzi z Braćmi, Siostrami zerwane,

[-]                                                 chwila skupienia i z Serca prawdziwe słowa, intencja: PRZEPRASZAM

Postanów współgrać z Siłami Natury

[-]                                                 chwila skupienia i z Serca prawdziwe słowa, intencja: POSTANAWIAM

I otwórz na strumień, który płynie z Góry

[-]                                                 chwila skupienia i z Serca prawdziwe słowa, intencja: OTWIERAM   SIĘ

I pokłoń Ziemi oraz Wulkanowi

[-]                                                 chwila skupienia i z Serca prawdziwe słowa, intencja i czyn:

                                                                                                                                                KŁANIAM   SIĘ

A Ona sprawi, że będziecie zdrowi

Na zdrowej Ziemi – razem z Nią – jak NOWI

 

Da Divina, Huales e OEA per PARAGAMAS e la TERRA. – Od Diviny, Ludzi otwartych na Istoty Natury i Przyjaciół Istot Natury – dla Istot Natury i dla Ziemi.

Przekaz odebrała Veni 24.05.2013 g.00:17, Góry Świętokrzyskie – Prośba Istot Natury aby przywoływać tę Inwokację w różnych miejscach Ziemi i w ten sposób uzdrawiać relacje pomiędzy Istnieniami i Ziemią aby stworzyć lepsze warunki do koegzystencji na Nowej Ziemi, w Nowej Erze – Erze Miłości. DZIĘKUJEMY.


[1] Istoty Natury – Dewy, Elfy, Skrzaty, Wróżki, itp. Wszelkie Światowe, Regionalne, Lokalne odmiany, (Światy   

  Równoległe, Istoty Eteryczne, Duchowe…

[2] Ludzie, „Zwierzęta” – Ssaki, Ptaki, Gady, Płazy, Ryby, Owady… Istoty Natury , Rośliny..

[3] Istnień

[4] Wulkany, ich Serca, są w wielu miejscach, nawet jak sobie nie zdajemy z tego sprawy chodząc po trawie…

[5] Dbając o Nią

[/spoiler] [spoiler title=”Podpowiedzi Istot Natury” open=”0″ style=”2″]

Podpowiedzi od Sił Natury (w odpowiedzi na odczytaną Inwokację i Radas – Podziękowanie pojawił się Wir, Spirale Energii – cudownej, świecącej, mieniącej się a na jej fali w górę przemieszczały się radosne Elfy, Wróżki…

„Wir – który niczym wiatr

unoszący suche, jesienne liście –

niesie Istoty Natury –

Wróżki, Elfy, Leśne Skrzaty

unosząc Je do Góry

Rozbawione – Przeszczęśliwe

Wyglądają jak Prawdziwe –

tylko dotknąć, głaskać, tulić;

jak z maskotką się rozczulić

przytulając Je do serca…

ale te mkną do Kobierca,

otwierają Niebios Bramy

i się sypią Mój Kochany

same skarby i prezenty!

O! Mikołaj pędzi Święty

w swym zaprzęgu w Renifery;

wzruszył Go nasz pokłon szczery,

słowa z Serca powiedziane

w oczach Istot wnet uznane.

Chcą nam dać, co tylko mogą

byśmy weszli choćby nogą[1]

na Wyżyny Świadomości

gdzie wgląd i dobrobyt gości,

dobre zdrowie, pomysłowość,

równowaga i gotowość

do spełniania Celu Duszy

a ten zawsze Wszystkich Wzruszy

bowiem służy innym, Ziemi.

Wszechświat bardzo to docenił[2]

i otworzy dalsze Bramy[3]

unoś z nami się, Kochany![4]

Na Strumieniu, po Spirali,

pośród Wróżek i Krasnali,

wśród Żywiołów, Sił Natury

popatrz stąd na Ziemię z góry

widząc gdzie Cię potrzebuje –

co Jej robią i co czuje.

Będziesz na to mieć lekarstwo

poprzez słowa i malarstwo,

poprzez tańce, medytacje,

kursy, wizualizacje,

poprzez wiele możliwości.

Naucz innych świadomości,

by o Ziemię jak Ty dbali,

aby również Ją Kochali,

by w szacunku i w pokorze

dbali o Nią w każdej porze

bo to byt nasz, przyszłość nasza[5].

Matrix Ludzi wciąż rozprasza,

do nowego ciągle kusi.

Produkując śmieci dusi

wszystko dookoła.

Ratuj Ziemię! O to woła!

Niechaj Ludzie mniej kupują,

dłużej coś eksploatują

a nie lecą wciąż za nowym –

jeśli chcą być w świecie zdrowym[6]

Niechaj segregują śmieci

oraz uczą wszystkie[7] dzieci

właściwego zachowania.

Niech Nas[8] proszą o działania,

które również Wam sprzyjają.

Ludzie Wolną Wolę mają

przeto trzeba tu współpracy

a nie Istot wbrew Wam pracy…

Zauważcie Roślin Dusze

jak się troszczą z animuszem,

by roślina[9] wciąż wzrastała.

Proście, by odpornie trwała[10]

bez nawozu i sztuczności

rosnąc w Świetle i w Miłości,

które z Waszych Serc popłyną.

Elfy zajmą się rośliną

wdzięczne za czas i uznanie.

Poczuj w sercu tańcowanie,

wspólną radość, troskę miłą,

by się Wróżek, Dew zjawiło

tyle, ile będzie trzeba,

by uchylić płodom Nieba,

by dopisał Wam urodzaj

na wybrany przez Was rodzaj

roślin, co uprawiać chcecie.

Wiedzcie – Inne[11] to nie śmiecie!

Wsze Rośliny bardzo cenne

lecz niech mają czasy zmienne

swego wzrostu, miejsca inne.

To, że rosną[12] nie są winne!

Świat Natury wszystko ceni.

Twa postawa – wiele zmieni.

Im więcej kto jest uczciwy – wobec siebie, innych, świata, szczery i wypełniony miłością – tym bardziej mu się uda rozmowa z Istotami Natury – Siłami Natury. Efekty działań będą lepsze i szybsze.

Podpisane: Siły Natury „Paragamas”, Ziemia i Wezuwiusz

Ich prośba:

Tekst Ten nie jest tylko po to, by go jednorazowo odczytać i uznać za „wiersz”, miłą rymowankę. To tekst do częstego odczytywania sobie a dzięki temu, że posiada własny rym i rytm ma stać się dla Podświadomości niczym Kołysanka sprawiając, że przyjmie Ona / Człowiek (też Świadomie) podpowiedzi, nowe wzorce w sposób radosny, lekko i od Serca poprzez odczuwaną radość z płynących słów. (Chodzi o postępowanie wobec Matki Ziemi, współgranie z Istotami Natury, Roślinami…)  Ten swoisty rym i rytm dostrajają Czytającego, Słuchającego i tym bardziej Stosującego podpowiedzi do Wyższych Pasm EnergoInformacji.

Powyższy Przekaz od Sił Natury – Żywiołów, Ziemi, Istot ją zamieszkujących odebrała Veni

Po odczytaniu Inwokacji, w dniu 28.05.2013 (Fundacja Świadomość Ziemi we Włoszech przy Wezuwiuszu a część osób w Górach Świętokrzyskich)

PS. Przypisy podyktowane jako część Przekazu.

* Wir – znaczy MY (z niemieckiego)  a mowa jest, począwszy od Inwokacji, 

o Wszystkich Istotach zamieszkujących Ziemię, Siłach Natury współdziałających w Jedności


[1] Jedną nogą. Dwiema to byłaby zbyt wielka zmiana energetyczna a drugą nogę  każdy i tak dostawi w swoim tempie Przyswajania EnergoInformacji w Dobie Zmian. Zależy od otwartości, stopnia oczyszczenia jednostki, etc          

[2] Co miało miejsce (Uzdrawianie, Inwokacja)

[3] W najlepszym do tego czasie

[4] Człowieku

[5] Ludzi, Istot Natury, licznych Swiatów Równoległych

[6] Podwójne znaczenie –  zdrowym świecie oni sami też zdrowi

[7] Nie tylko swoje i krewnych, też te spotkane na ulicy, to wspólna sprawa – przypominanie sobie nawzajem

[8] Siły Natury

[9] Każda jedna

[10] Roślina ta

[11] Rośliny – chodzi o te, które mamy pod hasłem „chwasty” i są przez Człowieka tępione

[12] Tam, gdzie nie pasuje to Człowiekowi

[/spoiler]

Patrz poniżej, pod zdjęciami, RADAS – Podziękowanie Istot Natury (tekst i wersja dzwiękowa)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA      OLYMPUS DIGITAL CAMERAF 1, Orby (Swietlane kule) w mieście… To nie jest odbicie lamp, choć tak wygląda, gdyż zrobiono wiele zdjęć w tym samym miejscu i czasie

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  F2 Orby w pomieszczeniu, niezależnie od pogody zewn.

U góry regału, u dołu i po prawej kilka. Obiektyw był idealnie wytarty. W pewnych miejscach były Świetliste kule w innych nie i tak na przemian

nowe orby paint F3 i w naturze… Orby,nt,3,mini      OLYMPUS DIGITAL CAMERA F5, Ogrom Orbów – w chwilach szczególnych tj podczas zwracania się do Sił natury (F5)

Orby – to przyjazne, Duchowe Energie, które pojawiają się spontanicznie w miejscach energetycznych lub przy osobach i zwierzętach o szczególnych właściwościach oraz podczas zwracania się z Miłością i Szacunkiem do Matki Ziemi i Istot Natury. Pojawiają się tam gdzie są podwyższone wibracje czyli również podczas medytacji, kontemplacji i modlitwy.

Gdzie jest śmiech, radość, szczęście czyli nawet na ulicach wielkich miast, gdzie przechodzą zakochane pary i grupki rozbawionych przyjaciół, na imprezach ale najwięcej można spotkać ich w naturze.

Pomagają również, nam ludziom, uzyskać  jeszcze wyższe wibracje gdyż niosą ze sobą ładunek energii o wyższym potencjale niż spotykany w większości dookoła. Należy się tylko cieszyć z ich obecności. Ułatwiają nam doświadczanie przebłysków w stylu “eureka” czyli znajdować trafne rozwiązania, być bardziej kreatywnymi a poza tym, tworzą aurę błogostanu, co umila nam pobyt w danym miejscu.

Te Energie wpływają m.in na wzrost roślin i pogodę, zjawiska atmosferyczne (tak ważne dla ludzi)

a także samopoczucie Człowieka i jego zdolności odbioru subtelnych informacji z otoczenia

co ułatwia wybieranie najlepszych, życiowych rozwiązań.

Systematyczny kontakt z Orbami ułatwia nam wchodzenie na wyższe poziomy świadomości.

Im bardziej przyjazna jest osoba wobec Świata i Innych Istot, tym więcej otrzymuje duchowego wsparcia.

Zachęcam aby korzystać ze spacerów w lasach, parkach, a do tego do rozmów z Roślinami, Drzewami, Chmurami, Kamieniami, Duchami Natury, Siłami Przyrody, Żywiołami, Ziemią, Niebem, Gwiazdami, Słońcem, Księżycem, Wiatrem… oraz wysyłania im Miłości i Wdzięczności za to, że są i co dzięki nim mamy – piękno, czyste powietrze, ciepło, ujemne jony dla zdrowia, doznania zmysłowe, etc. Jest za co dziękować i zwracać się do nich z szacunkiem a wówczas jest wokół nas coraz więcej Orbów, które nasycą nas cudowną Energią i samopoczuciem, niczym bąbelki szampana niejednego z nas – dobrym humorem .

Wskoczymy na wyższe orbity samorozwoju 🙂

1. INWOKACJA

2. RADAS – PODZIĘKOWANIE

RADAS Istoty Natury

3. Podpowiedzi od Sił Natury

Przebieg Balu Elfów w zaciszu domowym

Bal Elfów Zima dla uczestników

Bal Elfów info dla organizatorów spotkań

 

Leave a Reply