wypowiedzi osób z kursów Diety Pranicznej

Wypowiedzi Uczestników z kursów OŚw/DP u Veni

(przed Inicjacją ):

”Kurs był cudowny, bardzo mocno transformujący, już widzę bardzo wiele pozytywnych zmian. Czuję, że wiele wzorców odpuściło. Jem o wiele mniej i mniejsze porcje. Wiele produktów z jedzenia odeszło”. (po 3cim spotkaniu)

„Kurs był super! Po każdym weekendzie znajduję się w naprawdę podwyższonych, w wysokich wibracjach i kocham cały Wszechświat, mam siłę do rozwiązywania wszystkich spraw (…) Na kursy Veni chodziłabym codziennie. Zachwycona, z miłością, K”

„Kurs podobał mi się i był przydatny. Wzrosła moja świadomość wzorców i przekonań, zacząłem się od nich uwalniać. Usłyszałem odpowiedzi na pytania, które do tej pory były dla mnie nie wyjaśnione. Dziękuję” (po 2gim spotkaniu)

„ Przed kursem jadłem właściwie wszystko a teraz jakieś ciastko, czekoladę. Od momentu zaczęcia kursu zmieniło się w moim życiu bardzo dużo. Oczyściło się mnóstwo wzorców, emocji. Mam teraz dużo więcej siły do załatwiania różnych spraw. Kurs polecam, bo prowadząca jest PROFESJONALISTKĄ. Kurs był super – oby więcej takich prowadzących. Na pewno moje życie od poznania Veni bardzo się zmieniło. Niejedzenie jest „efektem ubocznym”, bo najważniejsze w tej drodze było uzdrowienie i życiowe zmiany. Z wyrazami wdzięczności i uznania.”

„Było fantastycznie. Wiele pozdrawiałam, wiele fałszywych przekonań odeszło. Kurs bardzo mi pomógł”

„Jestem Veni bardzo wdzięczna za ten kurs. Zmieniło się tak wiele w moim życiu na korzyść, że nawet jeśli nie będę się odżywiać praną, czy w ogóle nie podejdę do Inicjacji, to i tak warto było na tym kursie być. Jestem szczęśliwa z tego powodu. Dziękuję!”

cdn

Leave a Reply