więcej nt Dieta Praniczna

Dieta Praniczna Inaczej

To nowy kurs, w porcjach jednodniowych, przygotowujący systematycznie do zmniejszania racji czy odstawiania kolejnych produktów żywieniowych zanim osoba będzie gotowa przejść na Dietę Praniczną/Odżywianie Światłem.

To również praca na poziomie energetycznym, duchowym, mentalnym, by osiągać coraz lepszą wersję samego(j) siebie.

Dziewięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do stosowania Diety Pranicznej / Odżywiania Praną, informacje płynące od Uczestników dotychczasowych spotkań, spostrzeżenia co do jakości pożywienia zalewającego rynek i jego wpływu na stan zdrowia populacji oraz potrzeby osób zainteresowanych utrzymaniem harmonii Ciała, Umysłu i Ducha spowodowały przeorganizowanie cyklu kursów Diety Pranicznej.

W nowej formie mogą z nich korzystać zarówno osoby zainteresowane przejściem na Dietę Praniczną (stopnie 1-2-3)

jak i osoby zainteresowane pozostaniem przy opcji z jedzeniem materialnym ale z podnoszeniem świadomości w tym zakresie, celem zadbania o swoje zdrowie, samopoczucie i tzw wgląd (kontakt z Przewodnikami Duchowymi) (stopień1).

Poniżej podaję opis czego spodziewać się na poszczególnych etapach (stopniach) kursu DP Inaczej.

 

Kurs 1-go stopnia obejmuje 7 spotkań jednodniowych,

Kurs drugiego stopnia – 5 spotkań jednodniowych,

Kurs 3ciego stopnia to jedno spotkanie weekendowe – potem może nastąpić Inicjacja Przejścia na Pranę. Może to mieć miejsce w krótkim czasie po kursie albo też w kilka miesięcy czy lat po kursie. Zależy to od indywidualnych możliwości i decyzji poszczególnych Uczestników spotkań.

To połączenie kursów: FENIKS – MISTRZ PRZEPŁYWU ENERGII – I AWATAR wspomnianych w zakładce “Warsztaty”

DIETA PRANICZNA INACZEJ – jesień 2013

1) Jedzenie Inaczej

 

Pierwszy Stopień Przygotowania do DP/OP i nie tylko.

Kurs wstępny, przygotowujący do kursu właściwego Diety Pranicznej– spotkanie pierwsze z serii 5ciu-7miu ( w zależności od potrzeby: tempa pracy grupy, możliwości porządkowania fundamentów życia, pracy własnej).

Kurs ten rozpoczyna nowy cykl kursów Diety Pranicznej /Odżywiania Światłem.

Celowo nastąpiło wyodrębnienie pewnej części zajęć jako części wstępnej aby w kursie tym (pierwszym stopniu) mogły uczestniczyć zarówno osoby:

1) zainteresowane teraz lub w przyszłości Dietą Praniczną/Odżywianiem Praną

2) osoby, zainteresowane jedzeniem, dopuszczające ew możliwość stosowania pojedynczych dni bez jedzenia ale póki co zainteresowane poszerzaniem świadomości, wewnętrznego wglądu, rozbudową ciała świetlistego, uwalnianiem lęku przed brakiem jedzenia, zapisów dotyczących śmierci głodowych, kształtowaniem swojej sylwetki, programowaniem wagi, dbaniem o zdrowie, uwalnianiem od nałogowego przywiązania do jedzenia czy wynikającego z zajadania stresu, trudności życiowych czy pustki. To budowanie nowych fundamentów, z solidnych wzorców Nowej Ery, które zdołają udźwignąć Człowieka Nowej Ery – to powstawanie niczym FENIX z popiołów Matrix’owych wzorców oraz stawanie się MISTRZEMPRZEPŁYWUENERGII aby móc samemu kształtować swoje życie zamiast tylko poddawać się temu, co jest. To mądra umiejętność akceptowania tego co nieuniknione z jednoczesnym unikaniem tego, co absolutnie zbędne mogło stanąć na życiowej drodze, sprowokowane działaniem starych, wpojonych, automatycznych już mechanizmów.

To Droga Do Wolności i samourzeczywistniania się.

Kurs 1go stopnia DP/OP pozwala m.in.systematycznie: (Jedzenie Inaczej)

 

– odstawiać kolejne produkty żywieniowe przy jednoczesnym zachowaniu równowagi Ciało-Umysł-Duch oraz lepiej panować nad jedzeniem – jakością i ilością

– uwolnić się z balastu emocjonalnego, lęków, traum, ograniczających przekonań, wzorców

– przyciągać do życia więcej tego, o czym człowiek marzy – miłości, dobra, spełnienia

– porządkować najważniejsze sfery życia (związki, relacje z ojcem, matką, finanse, relację z Wyższą Jaźnią, etc…), aby w jak najlepszy sposób iść przez życie łącząc Ducha z Materią, emanować Miłością i ew.przygotować się do włączenia Odżywiania Praną do swojego życia w razie potrzeby.

– przygotować się do kursu właściwego Diety Pranicznej / OP (Drugiego Stopnia DP/OP)

Kurs 1-go stopnia zawiera w planie 7 spotkań, jednak jeżeli nie będzie takiej konieczności to zostanie on skrócony wg potrzeb grupy. Gdyby natomiast były osoby, które będą potrzebowały więcej spotkań tego typu aby przepracować bagaż z przeszłości, wówczas będą mogły uczestniczyć w innych spotkaniach (prowadzonych równolegle) lub w tym samym kursie z inna grupą, za symboliczną opłatą.

Jak wiemy każdy jest inny, ma inne tempo pracy nad sobą, pracuje sam lub tylko w grupie

i ma więcej lub mniej za sobą w momencie spotkania.

Dla osób pragnących pójść dalej będzie Cd czyli

2)

Kurs drugiego stopnia DP/OP– to kurs właściwy Diety Pranicznej.

Obejmuje on od 3- 5ciu spotkań, podczas których następuje:

przeprogramowywanie gruczołów dokrewnych, systemów ciała aby umiały pozyskiwać życiodajną energię nie tylko poprzez jedzenie materialne, które jest nośnikiem Energii ale już bezpośrednio. To przygotowanie do przyjmowania czystej Energii, Esencji Życia.

To kolejny duchowy wzrost, harmonizacja Świadomości, Podświadomości i Nadświadomości,

Uwalnianie od ograniczających przekonań, m.in.od wzorców, że trzeba jeść aby żyć

i wdrażanie tego, co jest potrzebne do stosowania umiejętności Odżywiania Praną. To wiedza potrzebna do tego aby faktycznie móc korzystać z tej niezwykłej możliwości. Nie wystarczy wiedzieć jak odpalić rakietę – o wiele ważniejsze jest jak nią nawigować i jak lądować gdy jest taka chęć.

Gdyby ktoś potrzebował mniej zajęć z zakresu kursu 1go czy 2go stopnia, to na

kursie dowie się, które spotkanie może opuścić, gdyby ktoś potrzebował większej liczby

spotkań, co może się zdarzyć gdyż osoby przystępujące do kursu mają zróżnicowany bagaż

doświadczeń i przebytą drogę pracy nad sobą, wówczas można powtarzać wybrane spotkanie ze zniżką.

3)

Kurs 3ciego stopnia DP/OP to jedno spotkanie weekendowe, w miejscu gdzie jest kontakt z naturą. To przygotowanie do Inicjacji Przejścia na Pranę.

Potem może nastąpić Inicjacja – Osobisty Proces Przejścia na Pranę. Wielkie Święto.

Co daje Inicjacja? Oprócz możliwości życia bez jedzenia czyli totalnej wolności i wygody

pozwala na znaczne oczyszczenie z karmy, korzystanie z mocno poszerzonej świadomości, daje dostęp do pełni osobistego potencjału, dokonuje w nas aktywacji m.in.trzeciego oka, szyszynki, dodatkowych ważnych czakr przetrwania oraz niezwykle ważnego zapisu, że możemy dokonywać rzeczy uznawanych dotąd za niemożliwe co wpływa na wszystkie sfery naszego życia pozwalając nam na osiąganie w nich coraz to większych sukcesów, integruje naszą męską i żeńską energię, tworzy pole ochronne wokół nas, wzmacnia aurę, system obronny organizmu, wzrasta w nas siła terapeutycznego oddziaływania, wglądu, dokonywania najlepszych wyborów, odwaga, poczucie sensu istnienia, odkrywanie celu zycia i predyspozycji, wzrasta wpływ na rzeczywistość czyli moc kreacji. To jeszcze lepszy kontakt ze swoją Duszą, Pełnią Boskości – Miłości, Mocy i Mądrości. To poczucie nieograniczonego potencjału Istoty korzystającej z Praw nie tylko Ziemskich, przeznaczonych dotąd dla Istot Materialnych ale i z Praw Duchowych, niejako zarezerwowanych dla Istot Niematerialnych.

To uwieńczenie budowy ciała świetlistego i utworzenie wspaniałej struktury bazującej na świętej geometrii – pozwala to na przechodzenie na wyższe poziomy rozwoju, większe kontakty z innymi wymiarami, większe możliwości duchowego oddziaływania, odmłodzenie i zatrzymanie procesów starzenia organizmu, wzmacnia jedność Ciała, Umysłu i Ducha. Gdzie indziej jest to nazywane Merkabą, Merkavą z czasem Merkaną (kolejne stadia rozwoju ciała świetlistego). Ja nazywam to po prostu Ciałem Świetlistym.

Inicjacja Przejścia na Pranę – to cała lista korzyści, które osoby poznają na 3cim stopniu aby wiedziały na co zwrócić uwagę jednak nie to ma być powodem wstąpienia na tę Świętą Ścieżkę Serca. Powód ma być absolutnie Duchowy, wypływający z potrzeby Duszy, bo inaczej OP nie jest w pełni możliwe.

Gorąco proponuję skorzystanie z 1go stopnia DP, wprowadzenia w życie proponowanych zmian, uwalniania się od Matrix’owych haczyków, przejęcia steru życia we własne ręce i stopniowego uniezależniania się od jedzenia a dopiero później zdecydowania co dalej.

W tym czasie nastąpi duchowy wzrost, poszerzenie świadomości, odpadnie to, co zbędne, przeorganizuje się to, co konieczne i każdy poczuje czy interesuje go coś więcej na tej ścieżce. Jeszcze większa wolność od jedzenia i korzyści z tym związane.

Tego nie robi się z powodu innych, którzy tą ścieżką podążają. Nie z powodu ego.

Odżywianie Praną, czy jak ja to nazywam Dieta Praniczna (bo zawiera w sobie możliwość powrotów do jedzenia tradycyjnego) to dla wielu osób dość wysoka poprzeczka. Cel grubszego kalibru – ale do osiągnięcia przy szczerym pragnieniu Serca i pracy własnej z podpowiedzią czy pomocą osoby doświadczającej tego stanu, aby wiedzieć na co zwrócić uwagę, co i jak przetransformować.

Jak w każdej sferze życia jednym uda się ten cel osiągnąć szybciej innym później a wszystko zależy od wewnętrznej potrzeby nazwijmy to determinacji (tutaj duchowej). Nie należy się tutaj porównywać z innymi! Każdy ma swoje tempo! Swój czas. Żyje w otoczeniu innych na których oddziałuje swoją aurą, energetyką i to teżwymaga uważności i często spowalnia plany dotyczące osobistej transformacji (Góra dobrze wie co robi…). Dlatego proszę, niech nikt nie zniechęca się przestojami innych na tej Ścieżce ani niech nikt nie pogania siebie widząc sukcesy innych i możliwości w kwestii OP. To ma być budujące, zachęcające ale tu nie ma konkurencji, lepszych i gorszych! I tak jak w biegu po zdrowie -każdy ma szansę dotrzeć do celu jednak nie za cenę przeforsowania się. Nawet gdyby pieszo ktoś szedł, w porównaniu z tymi co biegną – to meta wciąż na niego czeka i ma być jego osobistym sukcesem, w najlepszym do tego czasie i miejscu. Nie sugerujmy się osiągnięciami innych czy ich brakiem przez jakiś czas – na kursie każdy dowiaduje się skąd biorą się te różnice i jaki jest ich głębszy sens. Ważne, że każdy przyczynia się do zmiany Świadomości Zbiorowej w zakresie uwalniania Wszystkich od lęków związanych z bytem i wprowadza nowe wzorce prawdziwej wolności, w tym możliwości życia bez jedzenia. I któregoś dnia osiągniemy poziom masy krytycznej…

Bardzo ważne – każdy stopień tego kursu jest niezwykle cenny, przygotowany w oparciu o 10 lat doświadczeń osobistych i osób uczestniczących w kursach w zakresie DP/OP, w oparciu o 20 letnią pracę terapeutyczną (m.in. w zakresie harmonizowania Świadomości, Podświadomości i Nadświadomości, prawidłowego odżywiania, uzyskiwania najlepszej wagi i wyglądu przez programowanie umysłu, pracy z destrukcyjnymi wzorcami, lękami, emocjami). To jest jak wspinanie się na szczyt. Po każdym stopniu można zatrzymać się i zostać na danym poziomie rozkoszując się nowymi możliwościami, czystością przestrzeni w sobie i wokół siebie, poszerzoną perspektywą. Można też pójść dalej, gdy nadejdzie stosowny moment, na sam szczyt.

Gdyby ktoś potrzebował mniej zajęć z zakresu kursu 1go czy 2go stopnia, to na

kursie dowie się, które spotkanie może opuścić, gdyby ktoś potrzebował większej liczby

spotkań, co może się zdarzyć gdyż osoby przystępujące do kursu mają zróżnicowany bagaż

doświadczeń i przebytą drogę pracy nad sobą, wówczas można powtarzać wybrane spotkanie ze zniżką.

więcej:

zobacz też zakładka Odżywianie Praną/ Dieta Praniczna (inaczej opisane, więcej informacji, filmy)

 Jest możliwość przejścia na odżywianie praną pod opieką – PPP (3-5-7 dni).

Leave a Reply