Sesje Indywidualne

Witam serdecznie, 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na sesjach i kursach korzystam m.in. z autorskich metod, sprawdzonych też na setkach osób (przez ok 20 lat) a wypracowanych samodzielnie na podstawie własnych i rodzinnych potrzeb życiowych przez czas o wiele dłuższy niż wskazany.  Dają  rewelacyjne efekty jeśli ktoś naprawdę tego chce  i pozwoli sobie na pozytywne zmiany. Od 21 lat prowadzę gabinet terapii naturalnych (jako działalność gospodarczą), do czego doszły szkolenia rozwoju osobistego a potem kursy Diety Pranicznej – przejścia na odżywianie praniczne , bretharianizm, inedię, odżywianie światłem – jak kto woli (12 lat doświadczenia).

Generalnie Sesje Indywidualne są dla trzech grup:

*   Tych, którzy mają jakiś problem, (praca, relacje, emocje, depresja, bezsilność, lęki…)
** Tych, którzy problemu nie mają ale chcą pójść dalej w swoim rozwoju osobistym, odkryć kolejne predyspozycje, talenty, możliwości, mieć jeszcze lepszy wgląd, Intuicję,…

*** Jako indywidualny kurs: Odżywiania Praną  / DP,  Oczyszczających Masek lub Kurs  Obfitości 

Zapisy trwają z 3-4 tygodniowym wyprzedzeniem chociaż może się zdarzyć wolny termin.

Miejsca spotkań i terminy

Miejsca dostępne osobiście: Warszawa, Kielce, Gorzów, Bielsko Biała

możliwa jest również sesja przez skypa’a.

Jeśli chodzi o Warszawę sesje odbywają się przy ul. Ratuszowej

W innych miastach – w weekendy lub dni sąsiadujące (piątek, poniedziałek) gdy jest jakiś kurs.

Po ustaleniu terminu a przed spotkaniem osoba zainteresowana wpłaca 100 zł na wskazane konto, celem rezerwacji miejsca.  Wpłacona kwota jest bezzwrotna gdyby ktoś zrezygnował z sesji.

(konto podam)

tytul

Zapisy najlepiej sms’em pod numerem tel 794 544 860  lub emailem na: veni45@op.pl 

Zdarza się, że nie mam dostępu do internetu przez 2-3 dni – jestem poza zasięgiem telefonii komórkowej – mam ważne spotkanie czy odosobnienie więc proszę o cierpliwość, wyrozumiałość w oczekiwaniu na odpowiedź.

Wielu osobom pomaga jedna sesja (na jeden temat lub kilka) ale gdyby była potrzeba kontynuowania spotkań, wówczas możliwe są zniżki.

CENY sesji:

* do godziny – 250

* powyżej godziny max do 1,5 godziny – 350

specjalne sesje transformacyjne:

* Nawiązanie Współpracy z Podświadomością i wskazówki do samodzielnej pracy nad sobą – 550 zł

* Harmonizacja Trzech Jaźni – 750 zł

* Kursy indywidualne – Dieta Praniczna (Bretharianizm), Maski, Kalendarz Obfitości (ceny zmienne, zależne od wielu czynników, do ustalenia indywidualnie)

 

ZNIŻKI dla absolwentów kursów Diety Pranicznej 

do godziny – 150 zł

do 1,5 godziny – 250 zł

Harmonizacja Trzech Jaźni – 550 zł

 

 

WAŻNE

W ramach sesji, pomagam osobie uwolnić się od blokad stojących na drodze do osiągnięcia harmonii, spokoju i tego co dla danej osoby jest najlepsze i najważniejsze. Na co nie mam wpływu – na nastawienie danej osoby i to czy chce naprawdę pozytywnej zmiany w swoim życiu. Efekty zależą od wzajemnej współpracy. Najlepiej niczego nie oczekiwać i niczego nie negować podczas tej specyficznej pracy. Można za to być zdumionym efektami tak jak ja jestem i setki, tysiące osób, które już skorzystały z mojej autorskiej metody na przestrzeni kilkunastu lat.

Każdy dorosły człowiek osobiście ponosi odpowiedzialność za swoje życie, nawet jeśli ktoś inny podaje mu czasami pomocną dłoń.