Seminarium Światła TOP Kielce C, hotel ze SPA

To duchowa podróż

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

19.03.2016  Seminarium Światła TOP, Kielce C, godz.11-17:30 z Medytacją z channelingiem, 

Kontynuacja tematu Diety Pranicznej / Odżywiania Praną na wyższym poziomie.

Dla osób przygotowanych do Inicjacji Pranicznej i po Inicjacji, doceniających spotkania w grupie, oraz tych którzy chętnie przypomną sobie jak to jest przestać jeść chociaż znów wróciło się do jedzenia ze względu na bliskich, pracę, relacje towarzyskie, lęki innych czy własne słabości, które ujawniły się, być może. : ) To duchowa kąpiel w Świetle, podwyższanie wibracji, pogłębianie świadomego kontaktu z Wyższą Jaźnią, pogłębianie zaufania do życia, wzmacnianie siły woli, uwalnianie się od nie najlepszych nawyków, a to przydaje się wszędzie.Taki kontakt z osobami kroczącymi tą samą ścieżką daje ogromne wsparcie i podstawy do wytrwałości w  swoich postanowieniach. Jak wiemy odżywianie praną nie jest celem samym w sobie – najważniejsza w tym wszystkim jest DROGA.

To fantastyczne wzmocnienie świadomości zbiorowej „jedzących inaczej”, dalsze podnoszenie wibracji własnych i otaczającej przestrzeni, poszerzanie świadomości, odkrywanie swego potencjału, rozpuszczanie dysharmonijnych struktur z  podświadomości, stojących na drodze do realizacji zamierzeń, uzyskiwanie odpowiedzi na pytania.

Inwestycja 150 pln przy zgłoszeniu i zaliczce do 15.03 (50 zł zaliczki)       (lub 175 po terminie) dla osób po kursach DP (maja zniżkę) dla innych, bez kursów DP u Veni – 350 z zaliczką.

Po zajęciach można skorzystać ze SPA w hotelu, w którym odbędzie się spotkanie. Jest basen, sauny, jacuzzi, grota solna. Zainteresowani otrzymają adres i namiar na zniżki na pokoje. Ceny 90 zł – jednoosobowy, 100 zł dwuosobowy. W okolicy jest też agroturystyka: Górno, Radlin, Sw Katarzyna)

konto do wpłat zaliczek na poniższe kursy:

Zofia Buczma,   Esencja Życia

50 1020 5558 1111 1360 1580 0034

zgłoszenia: veni45@op.pl