Pilna pomoc dla chorej

Kochani,

Jeśli ktoś chce i może pomóc kobiecie chorej na raka poddawanej chemioterapii – poprzez wsparcie finansowe lub udostępnienie rękodzieła do licytacji (obraz lub coś innego) ew w inny sposób to przeczytajcie, proszę tę informację. Dorotka pochodzi z kręgu osób które znam i do których mam zaufanie, Wiesia jest rzeczywista i faktycznie potrzebująca wsparcia.

Poniżej list od Doroty,

Dziękuję i pozdrawiam, Veni

 

List od Doroty,

 

Bardzo Was proszę o wsparcie.  Siostra mojej znajomej, mama czwórki dzieci, jest ciężko chora na raka. Przechodzi obecnie chemio- i immunoterapię. Niestety procedury te są w Polsce refundowane dopiero w trzeciej linii leczenia. Wiesia obecnie nie kwalifikuje się do refundacji, mimo że wcześniejsze zastosowanie tych procedur ogromnie zwiększa szanse chorego na przeżycie. Kuracja jest bardzo kosztowna – każda dawka to koszt około 5 tysięcy złotych, a należy je podawać co tydzień. Ponieważ Wiesia nie jest w stanie sama finansować swojego leczenia, jej rodzina i przyjaciele robią, co w ich mocy aby zdobyć fundusze na kolejne dawki leku.

 

Jedną z form pozyskiwania finansowania są internetowe aukcje rękodzieła. Pomóc możecie w bardzo prosty sposób – jeśli macie obraz lub inne rękodzieło, które moglibyście ofiarować na ten cel, prześlijcie zdjęcie na adres: marcelina.metera@gmail.com . Marcelina jest siostrą Wiesi i będzie organizowała licytacje w internecie za pośrednictwem różnych platform. Do zdjęcia dołączcie proszę krótki opis pracy (tytuł, materiały/technika wykonania, proponowana cena wywoławcza). Jeżeli Wasza praca zostanie wylicytowana, dostaniecie wiadomość z prośbą o przesłanie jej pocztą pod wskazany adres.

 

Poniżej link, pod którym można znaleźć więcej informacji na temat Wiesi i jej leczenia. Jest to strona fundacji, która zbiera pieniądze dla Wiesi metodą tradycyjną (tj. przelewy na konto, 1% PIT, itd). Gdyby ktoś zechciał w ten sposób dorzucić się do jej leczenia, to również będziemy Wam bardzo wdzięczni.

http://www.alivia.org.pl/skarbonka/wieslawa-soloviev/

 

Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowych informacji, to można kontaktować się mailowo lub telefonicznie z Dorotą (mail:rotka@yahoo.com  tel: 608113604) lub Marceliną Meterą (marcelina.metera@gmail.com)

 

Za wszelkie wsparcie finansowe i modlitewne z góry stokrotne dzięki!

Dorota