Odżywianie Praną/ Dieta Praniczna

 

DIETA   PRANICZNA/  ODZYWIANIE  PRANĄ/  ODZYWIANIE SWIATŁEM/INEDIA/  BREATHARIANIZM

Dieta Praniczna Inaczej – jesień 2013

07.12 Białystok 10-18tej    cz.1 pierwszego stopnia                 (o 18:30 Medytacja z channelingiem…)

zapisy veni45@op.pl      tel.794 544 860                                                                       patrz: harmonogram spotkań / aktualności

https://www.veni-loveandlight.com/kurs-diety-pranicznej-cz-1-26-27-10-2013/

 

Wypowiedz osoby po kursie,  stosującej Dietę Praniczną: (cytat)

” Bardzo lubię jedzenie ale stwierdzam,

za każdym razem, gdy nie jem, 

że możliwość bycia na pranie jest wielką łaską

i cieszę się niezmiernie, że zostało mi dane móc jej doświadczać”  Boti

(XI.2013)

 

 

Dieta Praniczna Inaczej

To nowy kurs, w porcjach jednodniowych, przygotowujący systematycznie do zmniejszania racji czy odstawiania kolejnych produktów żywieniowych zanim osoba będzie gotowa przejść na Dietę Praniczną/Odżywianie Światłem. To również praca na poziomie energetycznym, duchowym, mentalnym, by osiągać coraz lepszą wersję samego(j) siebie.

Dziewięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do stosowania Diety Pranicznej / Odżywiania Praną, informacje płynące od Uczestników dotychczasowych spotkań, spostrzeżenia co do jakości pożywienia zalewającego rynek i jego wpływu na stan zdrowia populacji oraz potrzeby osób zainteresowanych utrzymaniem harmonii Ciała, Umysłu i Ducha spowodowały przeorganizowanie cyklu kursów Diety Pranicznej. W nowej formie mogą z nich korzystać zarówno osoby zainteresowane przejściem na Dietę Praniczną (stopnie 1-2-3) jak i osoby zainteresowane pozostaniem przy opcji z jedzeniem materialnym ale z podnoszeniem świadomości w tym zakresie celem zadbania o swoje zdrowie, samopoczucie i tzw wgląd (kontakt z Przewodnikami Duchowymi) (stopień1).

Poniżej podaję opis czego spodziewać się na poszczególnych etapach (stopniach) kursu DP Inaczej.

1) Kurs 1go stopnia to – kurs przygotowujący do kursu właściwego Diety Pranicznej!

To uwalnianie od nałogowego (przesadnego) przywiązania do jedzenia, od mechanizmów zajadania problemów, stresu, wynagradzania sobie jedzeniem bolesnych sytuacji czy jedzenia w nagrodę. To zmniejszanie ilości jedzenia na korzyść jakości pozwalającej poprawić zdrowie, samopoczucie, podnieść ilość energii, entuzjazmu, kreatywności, zrzucać zasłony iluzji, pogłębiać intuicję, wstrzymać procesy starzenia, itp. To również oczyszczanie pamięci komórkowej z bolesnych wspomnień (zapisów) śmierci głodowych, które wprowadzają w panikę i dramatyczne sytuacje w przypadku braku jedzenia.

Na tym etapie nastąpi oczyszczanie różnych sfer życia w celu poprawy ich funkcjonowania, chodzi o relacje ze samym sobą, rodzicami, bliskimi i innymi osobami, związki partnerskie, kreatywność, pogłębianie intuicji, wewnętrznego prowadzenia, umiejętność twórczego rozwiązywania dylematów życiowych, przebieg drogi zawodowej, finanse, poczucie życiowego spełnienia, wiedzę pomagającą w życiu, modelowanie sylwetki ciała według marzeń, etc.

Ten etap to uzdrawianie, porządkowanie życia, zarządzanie emocjami, budowanie solidnego fundamentu pod swoje cele, szczęście aby zbudowany pałac był naprawdę stabilny.

Proponowane ćwiczenia, techniki, medytacje wynikają z 9letniego doświadczenia w prowadzeniu kursów Diety Pranicznej i dwudziestoletniego doświadczenia w pomaganiu uzyskiwania wymarzonej sylwetki, na kursach i indywidualnych sesjach.

NIEZWYKLE  WAŻNE:  Pierwszy stopień nie jest przejściem na pranę! Jest niezbędnym przygotowaniem ale osoby, które zechcą pójść dalej, w kierunku Odżywiania Praną mają do dyspozycji kurs właściwy Diety Pranicznej czyli 2gi i 3ci stopień (5 jednodniowych spotkań i jedno dwudniowe spotkanie).

Osoby, które lubią jeść i nie chcą (bynajmniej na tym etapie życia) rezygnować z przyjemności jedzenia – mogą poprzestać na 1szym stopniu uzyskując poprawę jakości swego życia i możliwość wpływania na jego przebieg. Stają się lepszymi Kreatorami swego życia poprzez znajomość praw, które trzymają od nich z daleka to, co zbędne a przyciągają więcej korzystnych zdarzeń. Uczestnikom spotkań łatwiej też będzie radzić sobie z tym, co nieuniknione. Zawsze można kontynuować dalsze części kursu, nawet po latach.

Pierwszy stopień przewiduje 5-7 spotkań jednodniowych. Gdyby ktoś potrzebował mniej zajęć to na początku kurs pierwszego stopnia dowie się (z testu), które spotkanie może opuścić, gdyby ktoś potrzebował większej liczby spotkań, co może się zdarzyć gdyż osoby przystępujące do kursu mają zróżnicowany bagaż doświadczeń i przebytą drogę pracy nad sobą, wówczas można powtarzać wybrane spotkania do woli, z kolejnymi grupami, w tempie jakie danej osobie pasuje, za mniej niż 50% ceny lub przepracować wybrane zagadnienie na sesji indywidualnej.

 

2) Kurs Drugiego stopnia – to kurs właściwy Diety Pranicznej

Obejmuje dalsze wnoszenie Światła do w/w sfer życia, a także programowanie gruczołów dokrewnych, systemów ciała, narządów w kierunku umiejętności obchodzenia się bez jedzenia materialnego i bez płynów. Następuje uzdrawianie Wewnętrznego Dziecka, dalsza rozbudowa ciała Świetlistego, pogłębianie wglądu, kontaktu z Wyższą Jaźnią, harmonizacja Świadomości, Podświadomości i Nadświadomości co jest podstawą do czynienia rzeczy uznanych przez społeczeństwo za „niemożliwe”. To uzyskiwanie stanu (s)pokoju, harmonii, błogości, jedności, niezbędnych do życia na pranie.

Po tym stopniu również można się zatrzymać i NIE przechodzić na Pranę (tzw Procesu czy Inicjacji Przejścia na Pranę) czyli nadal jeść normalnie jeśli ktoś tak zdecyduje! Ten stopień to od 3-5ciu spotkań.

3) Kurs trzeciego stopnia – finał kursu właściwego Diety Pranicznej. To przygotowanie do Świętej Inicjacji czyli Procesu Przejścia na Pranę. 1 spotkanie weekendowe.

To tak jak zdanie Egzaminu przed Istotami Światła, że JEST się gotowym, że jest to Potrzeba Duchowa i że jest ZAUFANIE. To pozwolenie Im na dokonanie usprawnień w naszej Istocie aby mogła korzystać i z jedzenia materialnego (jak Człowiek, Istota Materialna, Ziemska) i korzystać z czystej energii (jak Istota Duchowa, Niematerialna, Niebiańska). Można to porównać do zdolności tak znanego powszechnie rozwiązania gdy ten sam samochód może jeździć i na benzynie i na gazie.

Przejście Inicjacji NIE ZAMYKA drzwi powrotu do jedzenia materialnego ale OTWIERA drzwi do DODATKOWEJ opcji! Można korzystać z nowej opcji, z obu na zmianę lub wrócić do pierwszej. Wybór zawsze należy do nas!

Inicjacja – to Proces Przejścia na Odżywianie Praniczne, który przebudowuje system energetyczny ciała w taki sposób aby organizm umiał czerpać Energię i Informacje poprzez  przestrzeń wokół nas, Naturę ale zawsze wprost ze Źródła, bez  potrzeby spożywania pożywienia materialnego czy płynów.

Tutaj omawiane jest BHP Inicjacji, sposoby funkcjonowania na Pranie, pułapki umysłu, uwalnianie starych, głębiej usytuowanych, nieuświadamianych dotąd wzorców i lęków i sposoby radzenia sobie z tym, funkcjonowanie w społeczeństwie, co robić przy powrocie do jedzenia i wszystko co jest niezbędne.

Po tym stopniu (3cim) również można się zatrzymać i NIE przechodzić Inicjacji czyli nadal jeść normalnie jeśli ktoś tak zdecyduje! Można przejść Inicjację i korzystać z odżywiania Praną przez taki czas, jaki kto może. Można również wrócić do jedzenia materialnego! Po czym znów któregoś dnia, wrócić do prany – gdyby ktoś chciał podoświadczać na zmianę i tego i tego, i świadomie decydować: co dalej, jak jest lepiej.

Nikt nie jest zobowiązany uczestniczyć we wszystkich spotkaniach kursu tylko dlatego, że je rozpoczął. Każda przerwa w kursie, nie jest dla nikogo porażką a każde spotkanie jest cenne gdyż pozwala zrobić kolejny krok naprzód. Każde ze spotkań (1go i 2go stopnia) pozwoli Uczestnikom dokonać pewnej, pozytywnej zmiany w życiu . Każde ze spotkań jest cennym etapem dlatego też, nawet gyby ktoś skorzystał z choćby kilku spotkań, to i tak będzie bogatszy o nowe możliwości, wiele zyska. Ułoży kolejne puzzle układanki dla której pojawił się na Ziemi w tym wcieleniu.

To odkrywanie w sobie starych programów blokujących nasz rozwój po to, by uwolnić się od skutków starych wzorców i odkryć  drzemiącą w nas energię i potencjał, o których  nie mieliśmy (jako ludzkość) dotąd pojęcia.

Kurs jest tak zaprogramowany, aby każdy miał szansę osiągnąć wewnętrzny Pokój, Harmonię, promieniować Miłością. Wtedy DP jest naturalną konsekwencją przekonania : jestem wolny od konieczności jedzenia a tym samym czuję się bezpiecznie we Wszechświecie. Nie potrzebujemy się głodzić lecz  radować wolnością wyboru. Nic i nikomu nie musimy udowadniać! Możemy przejawiać nieznane nam dotychczas a naturalne cechy człowieka.. Wolność, którą okrywamy w sobie sprawia, że Proces Inicjacyjny daje radość spotkania z nowym sobą, świadomym pokonanej Drogi Rozwoju. Oraz staje się inspiracją do odkrywania kolejnych naszych możliwości!

Odżywianie Praną nie jest celem samym w sobie lecz skutkiem wyboru Drogi Rozwoju, poszerzania Świadomości, osiągania kolejnych możliwości a przede wszystkim Wybaczania, Akceptacji – Siebie, Innych, Życia, Harmonii, Pokoju, Jedności i Miłości! By stać się Wolnym…By budować Nową Erę… To co robimy dla siebie – ofiarowujemy również innym, poprzez impulsy prowadzące do zmiany i zapisujące się w świadomości globalnej.

 

Osoby, po TRZECH stopniach kursu DP mogą uczestniczyć w spotkaniach Seminarium Światła TOP (Trening Odżywiania Praną). Spotkania te są po to aby pomóc tym, u których pojawią się tematy do uzdrowienia, którzy będę chcieli skorzystać ze wsparcia w grupie osób o Nowej Świadomości dopuszczającej życie bez jedzenia i trwanie w doskonałym zdrowiu oraz umiejętności radzenia sobie z potrzebami materialnymi.

Seminaria Światła TOP organizowane są w różnej formie, od 3 godzin do 2 dni, zajęcia mini TOP są bezpłatne lub w cenie 25 pln, a zajęcia jedno czy dwudniowe od 50 do 150 pln. Przy TOP’ach wakacyjnych, od 5 do7 dni dochodzi też cena wynajmu noclegów.

 

więcej/ inaczej opisane w: Harmonogram spotkań

https://www.veni-loveandlight.com/kurs-diety-pranicznej-cz-1-26-27-10-2013/

 

Leave a Reply