O Veni – więcej informacji

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

[spoiler title=”O Veni – więcej informacji” open=”0″ style=”2″]

VENI (ur.1966)–  Trenerka Rozwoju Osobistego, energoterapeutka, art-terapeutka, malarka, poetka, propagatorka radosnego i twórczego życia. Równolegle zajmuje się prowadzeniem kursów (seminariów, warsztatów), pracą terapeutyczną i artystyczną.
Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona). Należy do Polskiego Towarzystwa Somatoterapii zajmującego się „psychoanalizą ciała, ducha i duszy”, traktującego człowieka holistycznie i oferującego pracę ze wszystkimi sferami funkcjonowania człowieka: ciałem, emocjami, uczuciami, wyobraźnią, intelektem, relacjami i umiejętnościami społecznymi, jak również wymiarem duchowym.
Od 20 lat zawodowo, w ramach firmy „Love&Light”, stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha. Jeździ po kraju prowadząc wykłady, warsztaty, medytacje, sesje indywidualne.
Sesje indywidualne, które prowadzi – to oczyszczanie z negatywnych wzorców, skutków przeżytych traum (zapisanych w podświadomości), masaże uwalniające z wieloletnich obciążeń karmicznych, harmonizowanie Trzech Jaźni, co bardzo wspomaga osiąganie celów i marzeń. Veni pomaga w pozbyciu się uciążliwych słabości, lęków, pomaga uzdrowić relacje, odkryć talenty, predyspozycje, cel życia, uczy rozwiązywać problemy w sposób twórczy, podnieść poczucie własnej wartości, być asertywnym a przede wszystkim uczy pełnej akceptacji samego siebie. Ma „na koncie” liczne przypadki niemalże ekspresowego wyprowadzenia z depresji i tzw „sytuacji beznadziejnych”. Wszystkie osoby, które wspiera trafiają do niej z rekomendacji innych osób, którym pomogła wcześniej, co świadczy o dużej skuteczności stosowanej, autorskiej metody.
Cyklicznie prowadzi autorskie warsztaty Dokonywania Pozytywnych Zmian w Życiu w tym Diety Pranicznej (Odżywiania Praną) oraz grupowe sesje regenerująco-uzdrawiające z channelingiem, znane jako Medytacje Światła i Miłości, Arkturiańskie, Syriuszańskie, Schody Do Gwiazd i inne. Wspiera (również materialnie) młode talenty do czego zachęca znajomych, przyjaciół i uczestników spotkań.
W kwietniu 2004 roku Veni przeszła z powodzeniem Proces Odżywiania Pranicznego co zwiększyło jeszcze bardziej jej możliwości oddziaływania terapeutycznego – osobistego i poprzez  Mandale. Od 9 lat prowadzi Seminaria Diety Pranicznej oraz TOP przygotowujące do Odżywiania Pranicznego
Pomogła kilkudziesięciu osobom w Polsce, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA przejść z sukcesem na Odżywianie Praniczne.
Istotne, iż nie wszystkie osoby uczęszczające na Seminaria decydują się na przejście tzw. Procesu po zakończeniu cyklu spotkań i jest to głęboko uzasadnione oraz zależne od indywidualnej  gotowości i możliwości każdego z uczestników. Jednak każda z osób, która otrzymała to specjalne przygotowanie – może, już w wybranym przez siebie momencie, przejść z powodzeniem kilkudniowy Proces umożliwiający Odżywianie Praną. Takich osób jest coraz więcej!
Jest to umiejętność na całe życie.
W grudniu 2012 Veni wydała książkę „Odżywianie Światłem. Moja przygoda z jedzeniem inaczej. Dieta Praniczna” oraz 3 wspomagające OP płyty CD  z uzdrawiającymi Medytacjami oraz śpiewem Językiem Światła.
Veni maluje obrazy energetyczne i Mandale, pisze wiersze-przesłania zawierające wskazówki dotyczące rozwoju osobistego. Mandale tworzone są z zamówioną intencją wg dat urodzenia osób dla których są przygotowywane lub wg danych firmy. Malowanie Mandali wymaga skupienia, odpowiednich warunków pracy, czystości ciała i ducha gdyż są rodzajem „channelingów” ukazujących się w postaci kolorów, symboli i tzw. świętej geometrii. Każdej Mandali towarzyszy indywidualny przekaz słowny. Veni tworzy również ikony tradycyjną, dawną metodą oraz metodami współczesnymi.
Brała udział w licznych wernisażach z których pierwszy miał miejsce w Paryżu w 1992roku. Jej prace były wyróżniane w konkursach regionalnych i ogólnopolskich. Znalazły wielu nabywców w Polsce i na całym świecie.
Jest współtwórcą kalendarza dla polsko-francuskiej Wyższej Szkoły Zarządzania oraz Kalendarza Obfitości zwanego Dynamicznym Selfem Obfitości na bazie którego prowadzone są autorskie warsztaty prosperity. Kalendarz jest bezterminowy i zawiera 14 energetycznych obrazów malowanych przez Veni (po 3 miesiącach odżywiania praną), teksty do pracy nad sobą oraz płytę CD nagraną przez Vedę.
Veni jest też współautorką trzech almanachów ( tomików wierszy) a w opracowaniu są kolejne w tym wspierające Przekazy z channelingów nazywane przez nią Przesłaniami. Obecnie dostępne są trzy płyty z nagraniami Przesłań w formie śpiewanej, do których muzykę skomponował Cezary -Veda  oraz dwie płyty nagrań w formie recytacji wykonanej przez Veni. (Przesłania Veni I, Przesłania Veni II pt Księżycowa Rapsodia i Kolędy Veni – transformujące przesłania na cały rok).
Veni kocha to, co robi. Jest osobą spełnioną i szczęśliwą i na bazie własnego przykładu zachęca wszystkich do radosnego, twórczego życia.
Zobacz film z Veni:

http://aniol-2.blogspot.com/2012/03/zofia-buczma-veni-odzywianie-swiatem.html

[/spoiler]

Leave a Reply