O prowadzącej

Kim Jestem

Veni Glast, kuca, TO 450

Moje Duchowe Imię „Veni”, którego używam już od ponad 11-tu lat na co dzień,
w działaniach duchowych i również jako pseudonimu artystycznego pochodzi od pełnego imienia „Venisjana”.

Od  20stu lat zajmuję się terapiami naturalnymi niosąc pomoc osobom potrzebującym. Od lat kilkunastu, w ramach firmy „Love&Light”, prowadzę też kursy rozwoju osobistego oraz indywidualne sesje, na których osoby uwalniane są nie tylko od problemu, ale i od wzorca, który go przyciągał. To, co oferuję dotyczy poziomu Ciała, Umysłu i Duszy, bo tylko jako takie jest skuteczne. Najważniejsze w tym wszystkim jest podnoszenie poziomu Świadomości danej osoby i pokazanie jej, jak może żyć lepiej i nie przyciągać podobnych, dysharmonijnych stanów.

Zachęcanie własnym przykładem do Przebudzania i samorozwoju, pójścia za Głosem Serca, Intuicji  – to jedno z moich doświadczeń na Ziemi. Z miłości i wdzięczności do Ziemi propaguję dbałość o Matkę Ziemię, oraz Współpracę w tym zakresie z Istotami Natury, Naszymi Braćmi i Siostrami oraz życie w Harmonii z Nimi, Ziemią i Siłami Natury (Bale Elfów – Święto Miłości do Ziemi). W połowie 2005 roku otrzymałam Dar widzenia Elfów, Skrzatów i innych Istot oraz otrzymałam od nich przekaz „Śpiew Dew”. Swoim własnym przykładem pokazuję jak można rozwijać się duchowo i żyć godnie w materialnym świecie, czyli łączyć Ducha z Materią bez negowania czy nadmiernego adorowania jednego lub drugiego. Dopóki żyjemy pośród materii.

Już dziesiąty rok przygotowuję osoby chętne do korzystania z możliwości Odżywiania Praną, nazwanej przeze mnie Dietą Praniczną, z czego i sama korzystam, ze wspaniałymi rezultatami. Daje to prawdziwą Wolność i Ogromne Możliwości w kwestii Rozwoju Osobistego.

Na kursach tych dochodzi do przepięknych uzdrowień i transformacji, nawet u osób, które same prowadzą kursy, gabinety i nie sądziły, że miały w sobie poukrywane „puszki Pandory”. Światło wszystko wydobywa na wierzch, aby oczyścić. Dziękuję Mu za to.

Maluję Mandale z Osobistymi Intencjami zamawiających, Obrazy Energetyczne i Ikony,
które przynoszą Ludziom szczęście, uzdrowienie i stabilność materialną. Sami mi to mówią.

Dzieje się tak dlatego, że Wszystkie moje Działania prowadzone są przez Stwórcę – jestem tylko narzędziem w Jego Rękach za co mu z Serca Dziękuję. Dzięki temu moje życie realizuje się w sposób sensowny a ja jestem wciąż pełna wdzięczności za bycie Użyteczną dla Innych
i Świata. Życie spełnione to jest to, za czym podążają Istoty Świadome.

Od ponad 40tu lat odbieram Przekazy od Stwórcy i Istot Światła – prowadzą mnie przez Życie Krok Po Kroku i Jestem tu, gdzie Jestem. Wszystko, co było mi pokazane, zapowiedziane przed laty, spełnia się. Dziękuję za ten wszechstronny Wgląd – poprzez widzenie, słyszenie
i odczuwanie-  jaki mam od dziecka i który jest tak pomocny w tym, co robię.

Zachęcam Wszystkich do Słuchania Głosu Serca, Nawiązania kontaktu z Wewnętrznym Dzieckiem i kroczenia naprzód poprzez Radosną Transformację Siebie. Do wsłuchania się również w Głos Ziemi i Tych, którzy ją zamieszkują w Światach Równoległych. Zapraszam na Bale Elfów – To Rozwój Duchowy w Harmonii z Matką Ziemią i Siłami Natury. Wspólnie zdziałamy więcej.

Mimo tak nietypowych zainteresowań i zajęć nie mieszkam odizolowana od społeczeństwa, prowadzę tryb życia jak każdy człowiek, jak przysłowiowa “Matka Polka”, dużo pracuję, biegam “po urzędach”. W wolnych chwilach uprawiam ogródek, jeżdżę na nartach, snowbordzie, śpiewam w chórze, gram na harfie, uczę się kolejnych języków (posługuję się francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim, uczę się niemieckiego). Kocham to, co robię.

Traktuję  Życie jak Przygodę.

Z Miłością, Venisjana

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA    OLYMPUS DIGITAL CAMERA  Veni Glast, kuca, TO 450    V medyt glast, 450   OLYMPUS DIGITAL CAMERA V ppp10 sdb,small  Lotosy  OLYMPUS DIGITAL CAMERA      Veni z Mak mini    DT Centrum 501 mini