Majówka Praniczna z Veni

planowana w dniach

od 30.04 do 02.05 . 2016

gdzie: miejsce mocy w Górach Świętokrzyskich 

zainteresowani mogą wstępnie dać znać, im szybciej tym lepiej

Można być na całości lub jeden dzień.

Dla kogo – KTO tylko zechce i zrezygnuje  z przywiezienia kosza kuszącej  zapachami wałówki na ten święty czas .. 🙂 – osoby które znają Veni lub nie znają. 

Inwestycja przystępna –  dla orientacji 

*nocleg od 30-50 zł/noc, 

*50zł/dzień za wykłady i medytacje prowadzone przez Veni, 

* opłata za masaż lub wejście do SPA, jeśli ktoś będzie chciał (masaż 60 zł w miejscu spotkania lub 75-150 w SPA, pobyt w SPA – basen, sauny, grota solna, jaccuzi, ok 20 zł, dojazd z agroturystyki samochodami w wybrany dzień)

* ew opłata za akcesoria malarskie (jeśli ktoś będzie chciał skorzystać – 10-35 zł, w zalezności od zestawu)

Dużo czasu dla siebie, swobody.

Głownie wypoczynek na łonie Natury i…od jedzenia materialnego : ) Praktykowanie Odżywiania Praną i cieszenia się towarzystwem innych, zainteresowanych tym osób. Podwyższanie wibracji i poszerzanie świadomości poprzez medytacje, kontakt z Naturą, tworzenie muzyki, śpiew i to, co cieszy Duszę. Woda, las, ptaki i cisza.

Oczywiście też wartościowe rozmowy i wymiana doświadczeń i informacji. Odkrywanie i uwalnianie nawyków stojących na drodze do długoterminowego odżywiania praną. 

Dojazd do Kielc pociągiem lub Polskim Busem a potem do właściwej miejscowości, do agroturystyki też busem (cena biletu ok 6 zł)

Takie spotkania jeszcze będą gdyż jak wiadomo, część zainteresowanych chce spędzić majówkę z rodziną, jednak dla tych, którzy mają czas i chęć może odbyć się to właśnie spotkanie majówkowe 🙂 Najdalej do 21.04 trzeba będzie jasno okreslić czy spotkanie ma się dla kogo odbyć, do tego czasu trzeba będzie zarezerwować miejsca. Prosze dać znać jak najszybciej kto jest w ogóle zainteresowany tym spotkaniem.

Proszę pisać emaila na veni45@op.pl lub sms’a na 794 544 860 (na razie niezobowiązujaco)