10 letnie doświadczenie Veni w kwestii OP

Wiosną 2014 roku upłynęło 10 lat od przejścia mojej Inicjacji dającej mi możliwość Odżywiania się Praną. Przez cały ten czas prowadziłam też kursy pomagając innym skorzystać z tej możliwości. Wzbogaciło to moje doświadczenia w tym zakresie tak więc każda następna grupa jest coraz szybciej i lepiej przygotowywana do przejścia na inny sposób odżywiania a tym samym do “skoku” w rozwoju. Każda z tych osób przyczynia się też do zmiany świadomości zbiorowej w tym temacie dzięki czemu coraz więcej osób otwiera się na tę możliwość.

Czas ten zmienił ogromnie moje życie, wpłynął na mój wygląd,  świadomość, możliwości w zakresie o jakim nawet nie marzyłam. Przyczynił się do uzdrowienia głębokich i powstałych bardzo dawno temu bolesnych zapisów, które  nadały kierunek memu życiu na wiele początkowych lat. W czasie tego dziesięciolecia przyciągnęłam osoby, z którymi było mi dane uzdrowić kluczowe wcielenia i co wspaniale odmieniło moje życie uzdrawiając stare schematy, bóle, poczucie winy, żalu czy braku spełnienia. To były wzajemne uzdrowienia za które dziękuje wszystkim tym, którzy pojawili się na mojej drodze jak i całemu Wszechświatowi.

Staję się zatem coraz lepszym kanałem dla płynącej Energii Kosmicznej a to zwiększa moje możliwości i skuteczność w zakresie udzielania pomocy na sesjach, kursach, dokonywania wglądu, tworzenia skutecznych obrazów z intencjami. etc.

Otworzyły się teć przede mną nowe możliwości – mogę przekazywać innym wzorzec umiejętności Odżywiania Praną poprzez Inicjację Matrycową. Nie jest tutaj konieczne kilkudniowe odosobnienie, bo uzyskuje się to “od ręki”, na indywidualnym spotkaniu. Może się to również odbywać na odległość bez względu na ilość kilometrów.

Niemniej polecam przechodzenie osobistych inicjacji w sposób tradycyjny, poprzez odosobnienie aby nie utrwalać w sobie nawyków (albo nie uczyć się ich…) że można żyć w pośpiechu i z doskoku “skoczyć na ekspresową Inicjację Matrycową” – a co z medytacjami? kontaktem z naturą? relaksem? życiem w harmonii i błogimstanie…?: )

 

Taka inicjacja ma uzasadnienie gdy ktoś przyjeżdża jednorazowo z  daleka, nie ma urlopu, itp.

Przy okazji napiszę coś  więcej na temat moich dziesięcioletnich doświadczeń.